bugün

bazılarının görmezden geldiği ve üstüne yetmezmiş gibi hakaretlerini utanmadan savurduğu islam aleminin ve tüm insanlığın gül kokulu peygamberidir. yeter artık bıkmadınız mı insanların inançlarına hakaret etmekten. tamam anladık sen aklınca hz muhammed(s.a.v) kim diye dalga geçiyorsun ama bu söz senin ne kadar geri kafalı biri olduğunu gösterir. allah aşkına sözlükte birisi inanmayan kişilere birşeyler deyince kıyamet kopuyor fakat bu allaha inanan ve özellikle islam dinine mensup kişileri hedef alan hakaretler edilince kimsenin sesi çıkmıyor. üzerine bir de hakaret etmeyi kendilerince eleştirmek sayıyorlar. eleştirebilirsin buna sözümüz yok ama hakaret girince işin içine o zaman işler değişir. başkasıda sen inanmıyorsun diye laf edince sende kızıyorsun ona ne diyeceksin o zaman.
seni yaratanın en sevdiği kuludur diye cevaplanır.
islam dini'nin peygamberidir.
sen tanımasan da olur, nasıl olsa sana şefaat etmeyeceği için o da seni tanımak istemiyordur.
acelet etme yiğen ölüm giderek yaklaşmakta o sana ayrıntılı olarak tanıtacaktır muhammed mustafa s.a.v. mi.
bkz.tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak
ister inan ister inanma 1.5 milyar insana hitap edebilen bir lider. hadi yol al.
ipi bollaşınca kendisini özgür sanan köpek sorusudur.
hoşt diyin o anlar.
alemlere rahmet olan sevgi insanını tanıma fırsatını yakalayamamış şanssız kişilerin sorabileceği soru.
islam'ın doğduğu zamanlar olsun başka coğrafyalar olsun sonradan gayet müslüman olmuş insanların sarf etmiş olabileceği soru. zeka noksanı veya köpek olduklarını düşünmediğim gibi dar görüşlü ve hınçla dolu olduklarını da sanmıyorum.
Genel kültür eksikliğinin dışavurumudur.

Hmm ne dediğimi anlamadım.
sadece peygamber.
Alemlerin rabbi olan Allah'u teala azze ve cellenin, kulu ve elçisidir.
Uğruna alemler yaratılan peygamberdir.
cehâletin gerçekten de mutluluk olduğunu ortaya koyan soru. kişiye bakın lan, müslümlerin içine etmediği bir acunda yaşıyor.

(bkz: ignorance is bliss)
senin yaratılmana sebep.

ha sen şimdi diyeceksin ki ;

''ehu ehu ben onun için mi yaratılmış pehhh ehu ehu ''

işte buda şeytanın yaratılmasına sebep.
bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. arkadaşa yardımcı olur hz. muhammedin yüceliği anlatılır.
güncel Önemli Başlıklar