bugün

az iç ilyas salman denilerek cevap verilecek söylem.
O adam normalde hazret demezdi diye şaşırmama neden olan önerme. Imana mı geliyor ne!?
"ilyas salman kalksa minibüsçüyüm dese alibeyköydeydi"
(bkz: çiçek abbas)
artık iyice saldığını gösteren ilyas salman sözüdür.
ironi yapmıştır, din üzerinden prim yapanların üzerinden mesaj göndermiştir.
-haklı sözdür başından sona kadar izledim evet, aldığımız nefese kadar politika fiyat biçiyor.
bir gerizekalı, bunak kafasızın lafıdır. kale almamak lazım.
-daha çok dincilerin karşı çıktığı sözdür.
(bkz: ilyas salman)
1 haftaya kalmaz "ilyas salman tutuklanarak silivri cezaevine konuldu" haberini duymamıza sebep olacak ilyas salman söylemi. doğru söylemiştir. ama...
eleştri yapmak adına ortalığın içine etmektir.
saçma sapan örnekler ve karsilastirmalar yaparak halki ataturk'e karsi sogutmaktan oteye gitmeyen bos sözlerden biridir.
yorumlara baktım da dinci liboş takım burayı basmış. ulan videoyu izleyin bir adam ne demek istiyor diye anlamadan dinlemeden yorum yapmayın.
ilyas salman'ın beyanatı.

bu adam vakti zamanında çalıştığım bara elaman yollatıp votka istetmişti.
çocuğun elinde plastik bi bardak vardı. abi dedi şuna vodka doldurur musun? dedim dışarıya satış yapmıyoruz genç, git büfeden al. çocuk devam etti, abi dedi bu ilyas salman'a gidecek, kendisi buraya düğüne geldi, düğünde şu an dedi. dedim ilyas salman olsa da o vodkayı dışarıya salmam olim dedim. ahaha dedi çocuk. gülme tipini siktiğmin boduru dedim, sustu.

böyle biridir bu adam. alkoliktir. fazla kaileye almamak gerek.
oldukça saçma bir o kadar da terbiyesizce sadece gündemde kalmak amacı ile yapılan ilyas salman beyanatıdır.

--spoiler--
Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında düzenlenen Halkın Portakalı Kısa Film Atölyesi yarışması ödül gecesinde konuşan ünlü oyuncu ilyas Salman zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Salman, Bu ülkede normal olmak anormal diyerek söze başladı ve Bazen bana derler ki bu ülke nasıl düzelecek. Derim ki bu ülke kadar bir kepçe bulun, altına takın, ters çevirin ayaklar baş başlar ayak olsun. Hazreti Muhammet kalksa Atatürkçüyüm dese şimdi Silivrideydi dedi.
--spoiler--

http://www.muhalifgazete....se-simdi-Silivrideydi.htm
referandumlar öncesi tüm dinleri tanımadığını beyan eden birinden saçma ötesi sözler. beyni oksijen yetmezliğine maruz kalmış hava almalı artık bu insan.
aldığı ödülün hakkını vermektir, bu yalan dünyada her maddi ölçütün bir karşılığı var aldığı ödülün karşılığı da bu beyanatıdır. altın portakal ödülleri hülya avşarla popülarite kazanıp ulusalcı beyanatlarla dinamiklerini çalıştırmıştır haber olmak yada haber kalmak başarıdır mustafa akaydın ve altın portakal pr ekibi zaten gaf beklentisi içindeydi.
bu beyanatı sonrası ya hapse atılır ya da hoşgörü dini müminleri tarafından katli vaciptir fetvası çıkarılır..

not: bu başlık altında muhammed için "peygamberimiz, güzeller güzeli" gibi sözler diyenlerin tamamının hemen arkasından "sikerimli, yarrağımlı" konuşmaları da bu arkadaşların inancının halini gösteriyor.
dinci turnusolu olmuş önermedir. adama küfret ondan sonra müslümanım müslümanlık hoşgörü dini yuppi de. ne güzel.
önemli bir sanat insanına yakışmayan beyanattır. üzmüştür.
uludağ sözlük'ün şakirt yuvası olduğunu bir kez daha kanıtlamış beyanattır.

(bkz: uludağ sözlük bir şakirt yuvasıdır)
şakirtler diz çöker secde eder. benim şakirtim avrupalı şakirtten bile farklı bakıyor.

(bkz: nihat doğan)
silivri de var 300-500 kişi. atatürkçülüğün ve atatürkçülerin bu kadar olduğunu iddia etmek en başta atatürkçülüğe yapılmış bir ihanettir.
atatürkçü olunabilir. saygı duyarım.. hz. muhammed yolunda ölünebilir. yine saygı duyarım.. ama sen gelip böyle sikimdirik açıklama yaparsan benim için gerizekalısındır. hz. muhammed islam dinini, atatürk ise türk milletini temsil eder. bu açıklamayı atatürk duysaydı diyeceği şey ''ben bu yüzden laikliği getirdim'' olurdu. din ve devleti ayırmak için. şimdi sen atatürk'e kıyasla bir peygamber ile benzetme yapıyorsun. bunun adı atatürkçülük değil. veya şu an da din adına yapılanlar din için yapılmıyor. din yobazlaştırılıyor. ilyas salman'da kendince bir açıklama yapmış. ama sadece konuşmak için.
Hal böyleyse niye bi Mhp' nin Devlet Bahçeli'si girmiyo neresine koyum.