1. 1.
  iftira değil gerçektir,bedir savaşı esnasında müşriklerden bir kaçının kafasını kesmiştir....ama birileri gibi cumhuriyeti kurduktan sonra,cephe de şehit olan askerlerin,babalarını şapka takmadı diye asmamış,kadınlarına kıyafet kanunu koymamış ve çocuklarına harf inkilabı gibi dayatmalarda bulunmamıştır.

  camiilerin ahıra döndürülmesine girmeme gerek yok sanırım.
  10 -32 ... vito andolini
 2. 2.
  'mini etek erkeği gey yapar', 'gezi darbe girişimidir' diyen, sınırlardan vizesiz geçip yargılanan (eski osmanlı sınırlarının hala geçerli olduğunu düşünmesi akabinde), bi gün şeriatcı ertesi gün sekular ve demokrat olan bi adamın yeni zırvası.
  not: agnostiğim, dinsizim, butun gun dinlerle uğraşırım. ama ben bile rahatsız oldum lan şu cümleden.. vay amk.. bi de savunduğunu flan sanıyo bu şekilde..
  3 -2 ... illuminati analizcisi
 3. 3.
  islamiyeti yayabilmek bugünlere taşıyabilmek için son çare olarak savaşmıştır. başlıktan anlaşılan sanki severek isteyerek yapmış gibi kafaları kurcalıyorsunuz. ne kadar zulüm ve işkence yaşamış, taşlanmış o da savaşmayı istemezdi. islam hoşgörü dinidir çareler tükenmiş demekki müslüman nesilin devamını sağlamak için mecbur kalmış.
  -1 ... zupa
 4. 4.
  Racon kesmemistir.
  1 ... kullanilmayan hesap
 5. 4.
  Tovbe ya.
  Iki dk adam olun lan yan etkisi yok.
  O beyninizi de kullanın ölmezsiniz.
  5 -1 ... romeosuzjuliet
 6. 5.
  Savaşta herşey mübahtır.
  1 -1 ... galileou yargilayan papaz
 7. 6.
  Hz muhammed kureyş kabilesinin insan kurban etme adetini kaldırmıştır. Onun yerine hayvan kurbanını getirmiştir. "Allah için" kafa kesmek (!) cahiliyeden kalma 'tanrıları için insan kurbanı'nın devamı niteliğindedir. Peygamberimiz öldükten sonra gerisin geri döndü araplar. Şunu anlatamıyoruz bir türlü. islam barış dinidir.
  4 -3 ... siyahyelken
 8. 7.
  hz muhammed'i hunhar gösterme tandanslı bir ifade. hz muhammed cihat etmiştir, bu doğru. lakin kendisini hunharmış, kan dökmeye meraklıymış veya böyle bir huya sahipmiş gibi göstermeye çalışmanın kimseye faydası yoktur. bırakın bizzat kafa kestiğine, kurban ettiği hayvanları bizzat kestiğine, hatta eşine (veya başka birine) bir fiske vurduğuna dair bir rivayet okumadım ben şimdiye kadar. nerede kaldı ki insan kafası kesmek. elbette savaş hali müstesnadır, ama orada da bu konuda anlatılacak çok örnek yaşanmış olsa, kahramanlık kıssası haline getirilip zaten yüzlerce kez zikredilmiş olurdu hadis kaynaklarında.
  3 ... usualsuspects
 9. 8.
  hayret kimse yazmamış.
  (bkz: mescid-i dırar)
  ... sentezboyut
 10. 9.
  g. tünüz başınız böyle oynamaya dewam eder, kutsallara hakarette sınır tanımazsanız başınıza gelecek olan durumdur.
  1 ... cepnibeyi