bugün

iftira değil gerçektir,bedir savaşı esnasında müşriklerden bir kaçının kafasını kesmiştir....ama birileri gibi cumhuriyeti kurduktan sonra,cephe de şehit olan askerlerin,babalarını şapka takmadı diye asmamış,kadınlarına kıyafet kanunu koymamış ve çocuklarına harf inkilabı gibi dayatmalarda bulunmamıştır.

camiilerin ahıra döndürülmesine girmeme gerek yok sanırım.
'mini etek erkeği gey yapar', 'gezi darbe girişimidir' diyen, sınırlardan vizesiz geçip yargılanan (eski osmanlı sınırlarının hala geçerli olduğunu düşünmesi akabinde), bi gün şeriatcı ertesi gün sekular ve demokrat olan bi adamın yeni zırvası.
not: agnostiğim, dinsizim, butun gun dinlerle uğraşırım. ama ben bile rahatsız oldum lan şu cümleden.. vay amk.. bi de savunduğunu flan sanıyo bu şekilde..
islamiyeti yayabilmek bugünlere taşıyabilmek için son çare olarak savaşmıştır. başlıktan anlaşılan sanki severek isteyerek yapmış gibi kafaları kurcalıyorsunuz. ne kadar zulüm ve işkence yaşamış, taşlanmış o da savaşmayı istemezdi. islam hoşgörü dinidir çareler tükenmiş demekki müslüman nesilin devamını sağlamak için mecbur kalmış.
Racon kesmemistir.
Tovbe ya.
Iki dk adam olun lan yan etkisi yok.
O beyninizi de kullanın ölmezsiniz.
Savaşta herşey mübahtır.
Hz muhammed kureyş kabilesinin insan kurban etme adetini kaldırmıştır. Onun yerine hayvan kurbanını getirmiştir. "Allah için" kafa kesmek (!) cahiliyeden kalma 'tanrıları için insan kurbanı'nın devamı niteliğindedir. Peygamberimiz öldükten sonra gerisin geri döndü araplar. Şunu anlatamıyoruz bir türlü. islam barış dinidir.
hz muhammed'i hunhar gösterme tandanslı bir ifade. hz muhammed cihat etmiştir, bu doğru. lakin kendisini hunharmış, kan dökmeye meraklıymış veya böyle bir huya sahipmiş gibi göstermeye çalışmanın kimseye faydası yoktur. bırakın bizzat kafa kestiğine, kurban ettiği hayvanları bizzat kestiğine, hatta eşine (veya başka birine) bir fiske vurduğuna dair bir rivayet okumadım ben şimdiye kadar. nerede kaldı ki insan kafası kesmek. elbette savaş hali müstesnadır, ama orada da bu konuda anlatılacak çok örnek yaşanmış olsa, kahramanlık kıssası haline getirilip zaten yüzlerce kez zikredilmiş olurdu hadis kaynaklarında.
hayret kimse yazmamış.
(bkz: mescid-i dırar)
g. tünüz başınız böyle oynamaya dewam eder, kutsallara hakarette sınır tanımazsanız başınıza gelecek olan durumdur.
keşke senin babana da ulaşabilseydi de onun da kafasını kesseydi.
Malumunuz üzere gerçek islamın ta kendisidir ışid de. islam kafa kesmeyi kafir ise uygun görür, evet.
kesmişse, kesilmesi gereken kafayı kesmiştir.
namazını kılarken sırtına işkembe koyan kafirler için allahtan af dilemiş hidayete ermeleri için dua etmiştir. kendisini taşlayan kafirler için allah iste dağları üstlerine yıkayım dediğinde hayır onlar ne yaptıklarını bilmiyorlar cevabını vermiştir. 15 karısı vardı diyen ateist kardeş kadına çocuğa onun kadar kimse değer vermemiştir. kadınlar size allahın emaneti demiş, bugün modern geçinip karısını süs eşyası gibi taşıyanlardan çok daha fazla kadınlara önem vermiş cennet annelerin ayağı altında diyerek senin annenin de ve bütün kadınların da ne kadar önemli olduğunu vurgulamıştır. çok değil ortalama 65 yıl sonra falan öldüğünde gösterirler sana süper zeka.
yurdu ve dini için savaştığında nasıl bugün askerlerimiz yurdu savunuyorsa o da aynısını yapmıştır tabiki. napsın savaşta brn peygamberim diye kenarda mı otursun a saf salak.
bedr savaşı'nda düşmana gül atmalıydı, yanlış yapmış evet (!).

bu islamofobikler muazzam geri zekalı.
(bkz: gerçek islam bu değil)

tatlı su müslümanları yorulmasın.
hz muhammed din adamı olduğu gibi devlet adamı olduğunu göz önünde bulundurmalıyız bence.
sözlerinin dikkate alınabilmesi için böyle şeyler yapması gerekmektedir.(biraz klişe olacak ama bildiğiniz gibi mustafa kemal de sözlerini dinletebilmek için böyle cezalandırmalarda bulunmuştur)
ayrıca o zamanın şartlarını dikkate almak gerekmektedir.
kestiğini kanıtlayamazsın sadece varsayım.
elinizdeki belge olarak adlandırdığınız a4 kağıtlarıyla kürsüye çıkıp o kağıtları havada 3 5 kere sallayıp bir şeyler saçmaladıktan sonra inerseniz size inanabiliriz. tşk.
ki yapmışsa da gayet iyi yapmıştır. kötüler cezalarını hem bu dünyada hem de öteki dünyada da çekmelidir. kimse kimseye üstünlük kurup kimse kimsenin hakkını yememelidir, ona tecavüz etmemelidir. sırf inanıyorlar diye önüne gelen insanları kılıçtan geçirmemelidir. yapıyorsa da cezası kesilmelidir.
Kâfir kafasıdır. Benim kelle sakatat. Ama yerinde.
2 dakika adam olun olum çok şey kaybetmezsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=j58qg4LILfM
Benim kafamıda kessin bozuk zaten.
Bazı sözlük üyelerinin dedelerini pas geçtiği aşikardır.