bugün

(bkz: kastıkça kasmak)
israiloğullarının soyundan gelmesindendir.
adamlar dün de bugün de inandırıyorlar kazanıyorlar her türlü istediklerini elde ediyorlar. bizim zekamızın onlarınkiyle yarışamadığı ve bizim her zaman onların oyuncağı olduğumuz bir gerçek.
doğru olan hede.
yalan söylemenin , insanları kandırmanın bir çeşit zeka göstergesi olduğunu baz alırsak doğru önerme.
o kadar zekidir ki, okuma yazma bilmeden yazmıştır.

tövbe tövbe...

bu sözlük iyiden iyiye bok torbasına döndü. ekşi'nin ateistlerine bakıyorum, tartışıyorum birde buradaki lalelere...

evet canım, çok zekiydi. sizin o götlek darwin, hawking ve bilimum bilim adamı (!) dediğiniz ibnetorlar 1000 yıldır hala çözmek için götlerini yırtıyorlar da bir adım yaklaşamıyorlar.

şu pazar günü saçma sapan şeylerle uğraşıyorum ya...
Bir kitap yazıp... dan sonrasını okumadım. Aklını sevdiğimin yazarı.
len olsa ne olur olmasa ne olur, tanrıyı kabul ettikten sonra hayranlık duyulacak 2.bişey yok ki saflar. yobaz asalaklar ya.
fetanet diye bir peygamberlik sıfatı vardır. buna göre bütün peygamberler zekidirler.

edit: hata düzeltildi. teşekkürler.
zeki olmasa insanları inandıramazdı, zekasına bir şey demiyorum. ama beni kandıracak kadar değil zekası, buna bir şey diyorum.
(#1999692)
Allah desteği var daha başka söze gerek var mı.
Normal şartlarda zeki birinin aklına din kurmak gelmez. Muhammed i bu olaya iten bazı şeyler vardı. Bunu araştırmak gerekiyor yazsam roman olur sadece onu biliyorum.
(bkz: #22531041)