1. 1.
  Bizim inancımıza göre muhammed resmedilemez deyip modları göreve çağıranlara karşı bende bir Hindu olarak modları göreve çağırıyorum. Kendileri inek keserek benim dinime hakarette bulunuyorlar. Alayı silinsin.
  23 -29 ... dinsiz kitapsiz kafir
 2. 2.
  Saçmalıktır.

  Çünkü hz muhammed resmedilmedi ve resmedilemez.

  Ayrıca resmedilecek olsaydı bile bu beceriksiz ressama çizdirmezdi dönemin o kadar ünlü ressamı varken.

  Ed: neyi eksiliyosunuz? Insanların inançlarına saygı duymayıp saygı beklersiniz. Sol framede her gün islama karşı saygısız bi sürü başlık açılıyor bu kadarsınız işte.
  Inancınıza görüşlerinize saygı duyulmadığında da yia bu muslumanlar çok saygısız yia diye dolaşıyorsunuz.

  Sizin ben şerefinize tüküriyim. Eksileyin ulan.
  30 -18 ... romeosuzjuliet
 3. 3.
  ben aşırı dindar biri değilim. laikliğin can damarı olduğu bir sistemin ülkücü ideolojisine sahip biriyim. sonuna kadar da laikliğin gerekliliğini savunuyorum.

  ama bir dinin peygamberine hakaret etmek, '' saçlar da o biçim.. '' demek nasıl bir orospu çocukluğudur. insanların inandıklarına saygı göstereceksiniz ulan! hz. isa'ya da hakaret etmeyeceksiniz, hz. musaya da... alevilere de etmeyeceksiniz, hindulara da...

  sen inanmıyosan, inanma. sana da saygı duyulmalı. ama gelip burda saygısızlık etmeyeceksin amk köpeği.
  22 -9 ... saldirayterk
 4. 4.
  bu tür minyatürlerden bugün haberi olan, ama yine de araştırmaya üşenip, modlaarr göreve diye bağrışan "dini bütün"leri ortaya koyan görüntüdür.

  sadece google'a yazsanız hz. muhammed minyatür diye onlarca örneğini bulabirsiniz.

  http://bonpurloryan.com/2...e-ecdat-hamaseti-uzerine/

  sadece peygamber degil, mirac ve cennet tasvirleri de bulunmaktadır. ve çizenler de müslümanardır.

  Bu minyatürlerin bazıları Topkapı Sarayı arşivinde bulunmakla beraber çoğu dünyadaki çeşitli müze ve kütüphanelere dağılmış haldedir. 17. yy'la kadar yüz gizleme yoktu. beyaz bir pece ile kapatilmaya başlandı daha sonradan.

  bu işin islamda yasak olduguna dair tek bir ayet yoktur. sahih hadis de yoktur.
  13 -3 ... 0fu0
 5. 5.
  Hööğğ agnostik biri olarak söylüyorum net bir şekilde terbiyesizliktir. islamiyete inan insanlar Muhammed peygamberin resmedilmesini veya yüz hatlarıyla ve ses tonuyla canlandırılmasını istemiyorsa ve bunu sınırlarından biri olarak görüyorsa, haddini aşıp, saygısızlık yapmayacaksın. Başlığı bırakan arkadaşın üslubu da gereksiz derecede sığ. Saygı ve sevgi çerçevesinde yaşamak bu kadar zor değil, haddinizi bilin yeter.
  9 -8 ... ilya
 6. 6.
  insanları suçlayarak bir yere ulaşacağını sanan saygıdeğer sözlük işsizini bizlere gösteren minyatür.

  ateistlere hakaret felan ettim mi? istersen sıçtığın boka tap. zerre kadar umrumda değil. saygı duyarım ben. yok ışid ruhlu, yok beni öldürür.

  ne öldürmesi bilader. saygı duymak bu kadar zulüm geliyosa kimseden saygı da bekleme. 3 kuruşluk mercimek kadar beyninle basit bi sözlükte algı yapmaya çalışan fukara bir işsizsin işte. ötesi değilsin.
  7 -5 ... saldirayterk
 7. 7.
  "O halde, hürmetli aylar çıkınca artık öbür müşrikleri nerede bulursanız öldürün, onları yakalayıp esir edin, onların geçebileceği bütün geçit başlarını tutun. Eğer tövbe eder, namaz kılar, zekât verirlerse onları serbest bırakın. Çünkü Allah gafurdur, rahîmdir." (Tevbe, 9/5)

  Saçları güzelmiş demek hakaret ama bu değil dimi hoşgörü pıtırcıkları.
  5 -4 ... gok bilge
 8. 8.
  tatlı su müslümanlarını deliye döndermiştir.
  4 -7 ... sateist
 9. 9.
  peygamber minyatürleri eskiden yapılırmış, ezbere, cahil dindarlığınız yine mi size sorun oldu?
  5 ... cenkiss
 10. 10.
  dini inancın gereği hoşuna gitmediyse donuzla geç.

  şahsen tarihe ilgi duyan biri olarak ben boyle bir minyaturun bulunmasına şaşırdım. sonucta dininiz gereği bazı bilgileri her zaman reddetmekle yükümlüsünüz ama biz/başkaları değiliz. sizin keyfiniz uymuyo diye de cahil kalacak değiliz. bu kadar basit.
  7 -2 ... syme