1. 1.
  (bkz: hz muhammed in ilk gecesi)
  -6 ... ulassbora
 2. 2.
  2009 yılında olacak olan birçok sapıklığın önüne geçmiş evliliklerdir. imanı zayıf, samimi olmayan insanların yaptığı kötülükleri o'na atmak cahillikten kaynaklanmaktadır, öyle ya o'nun hayatını okumuş olan biri -müslüman dahi olmasa- kendisinin insanlığa kazandırmış olduğu şeyleri farkına varır.
  5 -3 ... desiree
 3. 3.
  savaşlarda kocaları ölmüşşmüşte, dul kadın kalmak kötüymüşmüş te himaye altına almak için miş mişş te.... gibi saçma sapan bahanelerle 21.yüzyılda hala savunulmaya kalkılan evliliklerdir.

  kardeşim yüzbin defa söyledik zaten cahiliyeden gelen yeni doğan kızları öldürme geleneği sebebiyle arabistan da islamiyetin ilk döneminde kadın sayısı çok çok çok azdı. tarihçilere göre hz. muhammet döneminde 10 erkeğe 1 kadın düşüyormuş. yani bu durumda 1 erkeğin 4-5 kadın alması hiçbir sosyolojik gerekçeyle açıklanamz. tam tersi bu dönemde 1 kadının 5-6 erkek alması lazım. yani nüfus dengeleri o kadar bozulmuş. hatta hz. muhammet in gençliğinde evlenecek kız bulamadığı ve bu sebeple kendinden oldukça büyük olan eşiyle evlendiği söyleniyor.

  yani anlıyacağınız hz. muhammed in birden çok kadın alması zorunluluk değil kişisel zevk meselesidir. gelenekmiş gibi devam eden bu zevk 21. yüzyılda da mide bulandırmaya devam ediyor.
  4 -17 ... delice
 4. 4.
  yaptığı her şey gibi doğru ve güzeldir.
  6 -1 ... kafiyesiz eleman
 5. 5.
  (bkz: hz muhammet yapınca güzel biz yapınca sapık)
  (bkz: bende peygamber olmak istiyorum)
  (bkz: duy sesimizi yök)
  2 -4 ... ulassbora
 6. 5.
  iktisadi, siyasi, kültürel çıkarlara dayalı poligami evliliklerdir.
  -1 ... kerameti kendinden menkul
 7. 6.
  ben de şunu sorayım,

  kim 50 yaşında 15 yaşındaki kızla birlikte olur?
  4 -2 ... sgt gary roach sanderson
 8. 7.
  Evlendiği kadınlar şanslı. Cennetin en üstünü garantilemiş ve müminlerin annesi olmuşlar.
  1 -9 ... selia
 9. 7.
  Çok eşli tek peygamber değildir. Hz Yakup, Hz Davud ve Hz Süleyman da çok eşlidir. Hz Muhammed'in de onlardan bir farkı yoktur.
  ... selia
 10. 10.
  Evlatlığının eşi halasının kızı ile olan evliliği için ayet inmiştir.

  hz muhammed in evlilikleri
  4 -6 ... kurtcebe noyan