1. 1.
  hz muhammedin ayı ortadan ikiye ayırdıktan sonra hiç iz bırakmadan birleştirmesidir, tovbe estagfurullah ibretlik olay.
  edit: neyse ben gidip hz muhammed in ayı iz bırakarak birleştirmesi diye başlık açayım bari.
  -5 ... spincrus
 2. 2.
  bazılarının gücüne gitmiştir.

  edit: dünyada bir güç, tüm bu yaşananları sahipleniyor, kitaplar indiriyor, peygamberler gönderiyor...
  eğer karşısında duracak bir adayınız varsa, ya da sebep-sonuç ilişkisini göz önünde bulundurduğunuz halde, her şey birden tek başına oldu diyorsanız, asıl çılgın sizlersiniz.

  kainatta sebepsiz hiçbir şey yoktur millet.
  1 -5 ... mathilda
 3. 3.
  izler için:

  http://resources3.news.co...9/1225907/514383-moon.jpg

  http://www.answering-chri...m/split_moon_12202006.jpg

  dahası için:

  (bkz: o laflar boy boy sana girsin piskolat kovboy)
  2 -1 ... piskolata erkegi
 4. 4.
  1967 yilinda firlatilan Orbiter-4 uydusundan alinan 67-1805 seri numarali fotograflarda, Ay'in dünyadan görünmeyen ara yüzeyinin, uzunlugu 240, kalinligi ise 8 km olan bir yarik tarafindan kusatildigi belirtilmisti. Bu yarigin bariz bir sekilde yükselmis yan kenarlari, Ay'in ayrildiktan sonra tekrar birlesmesi sirasinda olustuğuna bir delildi. Çünkü meteor çarpmasıyla böylesine düzgün bir yarığın olması mümkün değildir.Ancak malumdur ki basında böyle şeyler sansürlüdür hemen üzeri örtülür. Ama nereye kadar gözlerini kapayabilirler karanlık ancak inkarcıların karanlığıdr elleriyle gözlerini kapatınca görmeyen sadece kendileri oluyor. Allahın kudretini görmek isteyenlere milyonlarca delil var.

  Ayni yazida ilk defa ortaya atilan bir delil de, Modern Astronomi ile ugrasan bütün ilim adamlarinca fevkalâde önemli bir kaynak olarak kabul edilen ve ilmi yönü tartisilmayan bircok kitapta yer alan 311 yillik Ay haritasiydi. Italyan gök bilimcisi Cassini tarafindan çizilen bu ay haritasinda, dünyamizdan görülen ay yüzeyinin tamamini kusatan tesadüflerle meydana gelemeyecek kadar muntazaman olan bir çizginin varligi, son derece net bir sekilde müsaade edilmekteydi. Bu çizginin ay'in ikiye ayrilip tekrar birlesmesiyle meydana gelebilecegini belirttigi yorumunda, zamanla yapisinda degisikliklerin olabilecegini ortaya koydu. Çünkü ay, her an yogun bir meteor bombardimanina tutuluyor ve 1 gramlik göktaslari bile, en sert kayalarda 30 cm derinliginde, 60 cm çapinda bir çukur açiyordu. Bilindigi gibi bu meteorlardan bazilari koruyucu atmosfer tabakasina ragmen dünyamiza düsmüs, Arizona çölüne düsen bir tanesi çevresi 5 km'ye ulasan 174 m derinliginde bir çukur açmisti.

  alıntı.

  başlık açmadan önce düşünmek taşınmak araştırmak daha sonra götünden atmak gerek.
  4 -1 ... jawwns