bugün

sanırsam bazı ateşli genç müslümanları kızdıran yer yer çıldırtan acı ama gerçektir efenim.

ne bir resim, ne bir fotoğraf, ne de bir yazılı kaynakta hz,muhammed isimli birine rastlayamamız, hz.muhammed isminin ilk kez 18. yüzyılda kullanılması olayıdır. hz muhammed, osmanlı hükümetinin kalabalık halkını kontrol altına alabilmek için ortaya attığı bir kimsedir.
Doğru önermedir. Bütün ömrü savaş meydanlarında veya zulüm altında geçti. Siz buna yaşamak mı diyorsunuz!?
(bkz: hz muhammed in aslında yaşamadığı gerçeği)
işlenmiş bir konuya hiçlik katarak tekrar işlenmesi durumudur.
dikkat çekici olmak için başlık açmak gerek tabi, anlıyorum.
bir de iddianın gerçeği diye dillendirilmesi yok mu? çok etik insanlar bu ateistler ya. ve dikkat çekmemek için çabalayan bilim savaşçıları. toplum mühendisleri.
trolllerin saçmalamasıdır bu kadar müsamaadan sonra olacağı buydu hepsi bizim suçumuz adama laf atmayın biz çok yüz verdik başlıklarını boykotlayalım artık.
O'(s.a.v) yaşamadıysa biz hiç varolmadık.
hz. muhammed adı ilk defa 18. yy. osmanlı tarafından uydurulmuş!

yuh anunakoyim, hadi abbasiyi emeviyi sittiret koskoca endülüs var lan öküz...
olmayan gerçektir. olsa olsa birilerinin hayali olur. hayal olarak kalır.
sanırım bazı müslümanların kabul etmekte zorlandığı büyük bir gerçek.
(bkz: ateşi harlayın geliyorlar)
yemin ediyorum okuduğumda öyle bir öööyyhhh çektim ki saffet sancaklının çıkardığı sese benzedi.
isa'nın yaşamadığını söyleyen bir çok kişiye, görüşe rastladım ama muhammed'i ilk defa duyuyorum açıkçası.

yalnız şu başlık gerçekten daha aydınlatıcı
(bkz: hz muhammed in aslında yaşamadığı gerçeği)

aksini iddia edenlerin çokta bilimsel ve net cevaplar verdiğini göremedim şuan için. ama acayip bir iddia. araştırmaya devam edeceğim.
evrim halkasını oluşturan milyarlarca ara tür, fosillerinin bulunamamasına rağmen yaşadı; ama incil'in ibranice metninde dahi adı geçen, 1.400 yıldır tebliğine halel getirilememiş, hz. ibrahim'den sonraki en büyük devrimci yaşamadı.

ulan bir karar verin; bir kuran'ı hz. muhammet yazdı diyorsunuz, bir yaşamamıştır diyorsunuz. sağlam durun bari de belki saygımız olur zaman...
evet peygamberimizin aslında, yaşamadığını iddia eden acizce yapılan bir başlık olmuştur.Aslında onu yaşatanlar layık olacaklardır elbette.
komik iddia. islam dininde suret resmetmek haramdır ki putları devirmiş bir düşüncenin bunu emretmesi doğaldır. peygamberimiz de hiçbir şekilde kendisinin resmedilmesini istememiştir. 18.yy safsatasına cevap bile vermiyorum dikkat edersen.
köpek havladı diye korktun-kızdın diyelim, sen de durup ona havlarmısın?
o sebeple cevap vermemek, zavallılar için dua etmek lazımdır, allah ıslah etsin,
ve inanmadığı din ile neden bu kadar uğraştığını dürüstçe kendi kalbine sorabilecek idrak versin bu zavallılara.
(bkz: anne nasıl çarpıldım)
kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan denilesi tespit. ayrıca hz. muhammed'in varlığına inanan herkes de dindar değildir. neyin kafasını yaşıyorsunuz siz la.
"hz muhammed isminin ilk kez 18. yüzyılda kullanıldığı" gibi bir geyikle yan yana olarak ortaya atılınca inandırıcılıktan birkaç fersah daha uzaklaşan bir geyiktir.
(bkz: trollük)
eksi vermeyin artıya abanın.
öyle inanmak isteyenin doğrusu.

ya o bu değil de peygamberin yaşayıp yaşamadığı aslında hiç umrunuzda değil ama işte entry olsun. yahu sonuçta cylon dinine bile inanırsınız islam'a inanmazsınız da bu oyun niye?

edit: bile.
saçmalığı nedeniyle iki çift kelimeyi bir araya getirip te cevap veremediğim hede.

bi de başlıkğa bak "hz muhammed in aslında hiç yaşamadığı gerçeği" sanarsın ispatlamış ta, tarih ödülleri almış. ne malsın la?
ağza alınmayacak kadar değersiz bir hadisedir.
"ne bir fotoğraf" diye başlayınca okumaya bile gerek duyulmayan hededir.
madem atacağınız ortaya bi iddia bari biraz mantıklı olsun.
cahillik beşa bela.
bu yazıyı yazanda yok aslında. var da yok biz görmüyoruz doğal olarak.
(bkz: nasıl orospu çocuğu oldum)