1. ?.
  şimdi bu batılılar aydın insanlar ya, hani bu batılılar demokrat, insan haklarına, özgür düşünceye saygılılar ya,
  peki nedir hz muhammed e sürekli hakaret etmelerinin amacı? neresinde bunun insanlık, düşünce özgürlüğü, demokratlık, ne bileyim işte empati falan filan,
  sanırım asıl sorunları memleketlerinde islamı merak eden ve müslüman olan insanların artmasını anlayamamaları,
  ve "asıl islam bakın budur" diyebilmek için, kendi haber kanallarında, gazetelerinde çığırından çıkmış yobaz müslüman resmi verebilmek için böyle kışkırtmalar yapıp sonrada "aha aha bakın bu mu öğrenmek istediğiniz din" diyebilmek için sebepler oluşturuyorlar,
  ve ne yazık ki başarılı da oluyorlar,
  gerçi sadece onlar değil, bugün hürriyet gazetesini okuyanlar biliyordur, "telekızlık bitti şimdi diji kızlık moda" diye haber vardı, bayağı da ballandırarak röportaj yapmışlar diji kız ile, ve yobaz müslümanlarca ölüm tehdidi yapılan masum ateistlere özel sayfalar vardı,
  yani demem o ki; medya, hem de tüm dünyadaki malum medya kesinlikle bilinçli olarak bunu yapan kişilerin elinde, ve gene kesinlikle onların bir hesabı varsa allahın da bir hesabı var, onlar istemese de allah nurunu tamamlayacak, amenna ve saddakna.
  1 -2 ... yetiyour
 2. 1.
  provokasyonların başlamasına sebep olup, büyük elçilerin öldürülmesiyle birlikte saldırı hakkı kazanmak.
  ... kacanikovalamazdim
 3. 2.
  amaçları provakasyon ve reklam. bu adamlar inanç özgürlüğüne saldırının etik olmadığını, hatta suç olduğunu bizlerden daha iyi biliyorlar. peki niye yapıyorlar? bize barbar diyorlar ve biz onları öldürüyoruz. yani kısmen doğru oluyor. haklıyken haksız oluyoruz. kendi reklamlarını yapıyorlar. 2 sene sonra bunlar unutulacak ve kendi reklamlarını böyle iğrenç şekilde yapanlar yüksek yerlerde olacaklar.
  büyük medya patronlarının kime neye hizmet ettiği belli değil. ama verdikleri mesajlar belli.
  1 ... wamad
 4. 3.
  kendi kötü egolarını tatmin etmek.
  1 -1 ... selia
 5. 4.
  müslümanların mal olduğunun farkında olan bir kesim var. iki resim, şaka falan görünce kendini havaya uçuracağını biliyor. müslümanların çok büyük bir çoğunluğunun (%99 bence bu oran) cahil olduğunu bilen kesim, zaten sevilmeyen müslümanların daha fazla sevilmemesini sağlamak için bunu yapıyor. böylece müslümanlar kafalarına bomba yedikçe diğer insanlar dünyanın vahşi bir nesilden temizlendiğini düşünecek. yani kendi kendilerine kendi ölümlerini meşru kılmaktır asıl amaç. müslüman bunu anlayacak zekaya sahip mi, büyük bir kısmı değil. olayı da görselleştirirsek:

  hz muhammed e hakaret edenlerin asıl amacı

  edit: aynı mallardan burada da var.
  1 -3 ... terekeme
 6. 5.
  tek amaçları psikolojik mastürbasyondur. tatmin eşikleri çok yükseldiği için neye saldıracaklarını şaşırmış durumdalar. ama tabi şu zamandaki saldırılar anca sivrisinek vızıltısı gibidir. çok basit ve çok bayağıdır.

  peygamber efendimize sağlığında en büyük zorluklar verilmiştir. bu, onun peygamberlik hikmetlerinden biridir. her durumun en zorunu o yaşayacaktır ve yaşamıştır da.

  en ağır ve en acı ölümler (evlat acısı dahil).
  kafasına, yüzüne, vücudunun diğer yerlerine taş yemeler.
  en azılı kafir, kafirlerin en azılısı, azraili gördüğünde bile iman etmeyen (ebu cehil).
  müşriklerin ona en büyük hazineleri teklif etmeleri (zorlukların içindeki en büyük zorluk da budur).
  yurdundan çıkmak zorunda kalması.

  anlayana.
  -1 ... coremax
 7. 6.
  bizim onca olan bitene ses çıkarmamamızın ardından sadece bir video ile nasıl embesilleşip etrafa saldırdığımızı izlemek.

  oysa ki bu rezil kesim akp'ye oy verir ve ıraktaki 1 milyon masum sivilin ölümünde pay sahibidir.
  -2 ... ofsayti bozan stoper
 8. 7.
  adam yalan dolanda olsa, kendi çıkarları adına yüzyıllarca milyonlarca insanı peşinden sürükleyecek, binlerce insanın öleceği, katlediledileceği savaşlar çıkaracak bir din yaratp kendini peygamer ilan etmiş, dünyadaki tüm salakları bir araya toplayıp kendisi için canını bile verecek duruma getirmiş. ben bu büyük deha karşısında hakareti bırak şapka çıkarırım.
  -4 ... baltanin sapi
 9. 8.
  o şerefsizliği yapanların asıl amacı:

  israil ve amerikanın yapacağı yeni bir ortadoğu katliyamını haklı gösterecek provakasyonu sağlamaktır.
  2 -1 ... torunusamil
 10. 9.
  gündemi değiştirmek için güzel bir yol olmasıdır.
  ... silikonsuz cevriye