bugün

kuran'da açıkca insan olduğu belirtilen muhammed'i kutsayan sapkın cemaat beyanıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=bfCbdQwABxM
islam dinini hristiyan anlayış ile karıştırmış iblis beyanı.
isa (as)i hadsiz yücelten Hristiyanların sirkine düşmüşlerdir.

Fakat işin garip kısmı, neden bir ateist böyle başlık acar? Derdin peygamberin haksızca yücelten insanlara kızıp, insan olduğunu ispatlamak, şirki engellemek mi? hakkı ikame etmek mi?

Youtube'da kuytu kosede kalmış videoları mevzu diye açıp, alay malzemesi çıkarmanın anlamı nedir?
islama imana uymayan bir söylem. eğer bunu söyleyen kişi kendini müslüman sanıyorsa dinden çıktığını anlatmak gerek.
kuran'ın allah'tan inme bir kitap olmadığını aslında onu hz. muhammed'in yazdığını düşünen yazar beyanı.

(allah'a hamd olsun ki müslümanım.)
islam dinini hristiyanlaştırmaya çalışma girişimleri sonucu ulaşılan tespit.

islama getirilmek istenen "yeni" yorum ve bu yorumu getirmekle görevlendirilmiş bahsi geçen cemaat gibi kurumlar, benzer söylemlerde bulunurlar, ve bulunacaklardır.

islam dinini saptırmaya çalışma girişimleri. tevhid inancıyla çelişir, la ilahe illalallah ile tamamen ters düşer.
Kim söylemiş videoya ulaşılamıyor bilen aydinlatsin bi zahmet.
düşününce herhangi tuhaflığı bulunmayan ifade, hiçbir dinde, hiçbir kültürde bir insan böyle yüceltilmemiş, göklere çıkarılmamış, üzerine sünnet diye bir şey uydurulmamış.

üstelik evlatlığının eşiyle ve ailesini yok ettiği esir kadınla evlenmesine rağmen.
görsel
Bana ne, ben ikisine de inanmıyorum.
hz muhammed allah'ın elçisidir diye değiştireceğim entryi.
adam deizme karşıt bir fikir üretmiş. buralar alev alır.
Allah in bundan haberi var mı? Gerci Tayyip diye biri bu bayrağı devraldı.
enel hak.
güncel Önemli Başlıklar