1. 1.
  Kesinlikle Katılıyorum. Düşündüğümüz zaman o zamanın Şartları bu zamanın şartları diye düşünce farklılıkLarı muhakkak olur ki Olmalı da. 2015 te gelse kesinlikle barışta olurdu her şey de olurdu. Belki insanların yaklaşımları daha farklı olurdu. Elbette ki düşünce farklılıkları var saygı duyarım buna da. Ama olsa çok çok farklı olurdu bence.
  ... katupya
 2. 2.
  Kimse inanmazdı, ay ikiye ayrılıyor falan. Ağaç geldi merhaba dedi.
  2 -3 ... nerunlualdar
 3. 3.
  (bkz: muhammed yaşasaydı ışid in başına geçerdi)
  2 -8 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
 4. 4.
  Hemen öldürülürdü.
  -2 ... 13 kocali peygamber devesi
 5. 5.
  muhammede inanmıyorum ! ama yemin ederim muhammed yaşasa, yanı mazlumların, garibanların ezilenlerin yanı olurdu... bende onun yanında mücadele ederdim bu dinci firavunlara karşı ! mekkenin kodoman kudurgan şımarık müşriklerini nasıl yendiyse, bu dinci ve kürtçü baş belalarınıda birlikte yenerdik... tarihi bir lider olarak saygım var muhammede...
  2 -1 ... arrius antoninus pius
 6. 6.
  Türkiye gibi dindar ve muhafazakar ülkelerde siyasette iyi bir kariyer yapardi. Ya da nihat hatipoglu misali çok sevilirda halk tarafindan.
  -1 ... komunist musluman
 7. 7.
  Millet yine gider tayyipe oy verirdi.
  3 ... taciturnn
 8. 8.
  Tutmazdı.
  -3 ... bad boy allah
 9. 9.
  2015'te peygamber olsaydı, 1400 yıl önce Allah'ın kelamı olarak kuran'da yazdığı ve modern bilimin son 150-200 yılda keşfettiği şeylere benzer şekilde ileride keşfedilecek ve yapılacak bir takım şeyleri delil olarak söyleyecekti. sonra da birisi 600-700 yıl sonra çıkıp hz muhammed 2750'de peygamber olsaydı filan diyecekti. bu böyle sonsuz döngüye girer mantıken.
  ... ataryemez