bugün

(bkz: edep yaho)
cahil köpeklerden makbul bir kardeşimdir.
muaviye şerefsizine hazret sıfatı yükleyen yavşaktan daha müslüman olduğu kesindir.

ebu süfyan ile hint'in oğluna hazret diyenler din dışıdır zira...ama zaten onların bir dini var;
(bkz: şakirt dini)

ayrıca muaviye denilen iblisin bu uygulamalarını bilen;
(bkz: muaviye gibi değil muhammed gibi ibadet etmek/#12867204)
ve az bile sövendir...

hadi git çaya bak...
bunların muteber saydıkları hz. ali efendimiz o dönem ne hz. ömer'e ne hz. aişe'ye ne hz. ebubekir'e ne hz. osman'a ne ebu süfyan'a tek bir saygısızlıkta bulunmamıştır.

bunların derdi islam olsaydı anal seks yasağını her gün çiğnemezlerdi. sonra böyle anal yoldan dünyaya geliyorlar. yazık oluyor.
yavşak olduğuna göre yalamak için uzatıyordur. hani dalkavuk yavşaklığı baabında. demek istediğim o ki, o yavşak sensin. evet, sen: muaviye'yi savunan, ona hazret diyen sen. eylemleri sorguya tabii tutmayan sen.

yoksa muaviye'nin ne mal olduğunu herkes biliyor. kimi kime savunuyorsunuz? saf mısınız?
(bkz: #12867246)
hazreti ebu süfyan, müslüman olmuş ve savaşlara katılıp gazi olmuş bir sahabedir. Hz muaviye rha onun oğlu olabilir. Velev babası kötü bir insan olsun. Hz ali nin babasının kafir olması, onun faziletini alçatmaz. Hülasa müslüman olmadığı yazdığı sıçmıklarla sabit yavşakların di uzatması söz konusudur.
hazreti ebu süfyan?

aman allahım!!!!

aman allah'ım !!!!

aman allah'ım !!!!!

bu lafı etmeye şeytan utanır...
müslümanların kıyas yapması gerektiği durum şu: o dönemde yaşamış olsaydınız kimin tarafında yer alırdınız? işte önemli olan soru bu. şahsen ben, hz. ali efendimizin yanında yer alırdım.
"o dönemde yaşasam hz. ali'nin yanında yer alırdım" diyenlerine gülüyorum.

doğru yer alırdınız, sonra da o dönemde yanında yer alanlar gibi sözünü dinlemez, kufe eşrafı gibi onu ortada bırakırdınız.

sizin tıynetiniz bu kadar.
(bkz: o kim lan)
Götüm hazretleri...
Sana bıraktık. Her tarafı senin olsun. Diledığin kadar yala dediğim başlık.
Not: 1.400 yıldır yalaya bir hal oldunuz. Boşuna.
Anlayın artık muaviye de olsa arabın bokunda boncuk yok.
Hz muhammed gibi ibadet eden ve hakiki müslüman olan kişidir. Muaviyeciler bilmez ağlayın...