bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Ergenekon'un nöbetçi şeyhi iskender Evrenesoğlu'nun cinsel taciz suçuyla tutuklandığı olay.

  Kendini peygamber olarak tanıtan Evrenesoğlu, sarkıntılık ettiği kızın annesini de taciz etmiş...

  Ergenekon'un hazırda beklettiği sözde şeyhlerden iskender Evrenesoğlu, cinsel taciz suçlamasıyla Amerika'da tutuklandı. Maryland eyaletine bağlı Chesapeake'de dersleri için dua istemeye gelen bir kızı taciz ettiği belirlenen Evrenesoğlu'nun, polis kayıtlarında kıza cinsel tacizde bulunduğu ve "Bundan hoşlandın mı?" diye sorduğu yazılı.

  'ONA BABA DiYORDUM'

  Skandal haber yapan Amerikan Channel 3 televizyonuna bağlanan taciz kurbanı kız, Evrenesoğlu'nu 16 yıldır tanıdığını, ona 'baba' dediğini söyledi. Genç kız, "Çok saydığım ve sevdiğim, Allah dostu sandığım Mihr, her yerimi elleyerek beni taciz etti" dedi. Geçen eylül ayında dersleri için ondan dua istemeye gittiğini anlatan genç kız, tacizi Evrenesoğlu'nun müritlerinden korktuğu için polise anlatamadığını belirtti.

  Taciz kurbanı kız, "Benim için gerçekten çok zor bir dönemdi. Okulu bırakıp Türkiye'ye döndüm. Bunun Allah'tan olamayacağını düşündüm ve polise gittim" diye konuştu.

  REZALET iNTERNETE DÜŞTÜ

  Tacizde bulunduğu kızla Evrenesoğlu arasında geçen konuşma video paylaşım sitelerine düştü. Evrenesoğlu'nun 'evladım' diye hitap ettiği halde taciz ettiği kızın psikolojisinin bozuk olduğu ses kaydından da anlaşılıyor. Kız, sözde şeyhi arayarak yaptıkları için bir açıklamada bulunmasını istiyor.

  Ancak Evrenesoğlu, "Ne açıklaması bekliyorsun evladım. Olay bitti" diyor. "15 yıldır ailecek bu yola baş koyduk" diyen kız, kayıtta babasının Evrenesoğlu için canını feda ettiğini anlatırken, "Size emanettik. Teşekkürü böyle mi olmalıydı?" diye soruyor. O sırada telefonu alan ve cinsel tacize uğrayan kızın annesi olduğu anlaşılan bir kadının söyledikleri ise Evrenesoğlu'nun utanç verici icraatlarını gözler önüne seriyor. işte o sözler:

  "SiZE CANIMIZI MALIMIZI VERDiK"

  Tacize uğrayan kızın annesi: Ben kendime yapılanı tamam mezara götüreyim demiştim ama evladıma yapılanı hazmedemem. Oruçluyken gelip size aynı şeyi yaşamış. Burada her saniye ölüyoruz. Sizin bir anlık zaafınız için. Emanettik biz size. Bu kadar mıydı?

  Evrenesoğlu: Doğru söylüyorsun emanettiniz siz bana. Yine emanetsiniz.

  Tacize uğrayan kızın annesi: "Hiç inanmıyorum size. Ne malımızı bıraktık, canımızı da verdik. Namusumu veremem, bu kadar haysiyetsiz değilim. Erkek eli değmemiş evladım.

  PEYGAMBER OLDUĞUNU iDDiA EDiYOR

  Denizci Albay Dursun Çiçek tarafından hazırlandığı iddia edilen 'irtica ile Mücadele Eylem Planı'nda 'hazırda bekletilen' eleman olarak geçen sahte peygamber Evrenesoğlu'nun kadınlara uyguladığı cinsel tacizden, dengesiz tavırlarından ve iğrenç tutumundan rahatsız olan müritleriyle yaptığı konuşma da internette yer alıyor.

  iğrenç tacizi Allah'ın yaptırdığını iddia eden Evrenesoğlu'na müridin tepkisi ise düşündürücü: "Yaptığınız şey bir Kur'an ayetinde anlatılsın, bir hadiste geçsin. Yok. Size özel bir uygulama."

  http://www.zaman.com.tr/h...hte-seyhin-taciz-skandali
  2 -2 ... jetonlutelefon
 2. 2.
  asıl amerikan oyununun ne olduğunu gösteren ibretlik haber.
  1 -1 ... berkedede
 3. 3.
  iskender evrenesoğlu'nu desteklediğimden falan değil de, zaten tanımıyorum da kendisini, ilk defa görüyorum ismini, hüseyin üzmez'in tacizi ortaya çıktığında onu hala savunabilen bir gazetenin, hangi yüzle bu haberi verdiğini merak ediyorum.

  veta bu haberi vererek kendi siyasi duruşlarını mı gösteriyorlar acaba? tarafsız olması gereken bir basın organı zaman bu arada. ya da hüseyin üzmez'i savunurken onun güttükleri amaç neydi?
  1 ... reanarchy
 4. 4.
  ey iskender evrenesoğlu hazretleri kulumuz!!!pazar günü saat 14 30 da sabancı kulumuzla görüş ve sana verdiğimiz bilgileri ona ilet.

  şeklinde ayetler indirilmiş birinin (kendi iddiaları) frekans ayarında problem olmuş olabilir ve farklı sinyallerini hakiki bilgi merkezi zannetmiş olabilir.adam peygamber de olsa insan sonuçta.bir de ihtiyar garibim.kendisini en içten duygularımla kınıyor, allahın kahhar ismine havale ediyorum.
  1 ... kecaspy
 5. 5.
  seytanin bile yanında ancak stajer olabilecegi bir adam ve ona yakısır bir olay...

  Bunlar gibilerini Papaz kiligina sokup tum hristiyan alemine yayacaksin. bak ozaman 2 senede ortada hristiyanlik diye bisey kaliyormu... ( bu arada bu strateji yi onlar bizim uzerimizde uyguluyorlar dikkatinize...)
  ... mightlacin