1. 1.
  (+90; 00) koordinatarıdır. yani kuzey kutbudur. bir başka ifadeyle, "agartha"dır.

  hazreti isa nereye yükseldi? göğe yükseldi değil mi. peki öldü mü? ölmedi. ölmediği halde, dünyadan ayrılmadığı halde gökte bulunabilecek neresi var? bir tek yer var arkadaşlar: agartha! kuzey kutbunun orada, gök yüzünde duran efsane şehir. 2000 senedir hazreti isa oradadır.
  3 -9 ... gok kubbeye kadar yolu var
 2. 2.
  mezarı kudüste ve 2000 senedir oradadır. ''öyle dediler o hadle doğru'' mantığından çıkıp, düşünme yetilerinizi kullanmaya çağırıyorum.

  lanet olsun ki hiç bir insan 2000 yıl yaşayamaz. tamam bu allahın mucizesi mi ? 2000 yıl boyunca bir insanı bir yerde tutmak. bu acımasızlık.
  -1 ... tapmadiyentanri
 3. 3.
  Tüm ruhlar neredeyse o da oradadır. isa ölmüştür.
  2 -2 ... petit beurre
 4. 4.
  yav he he kudüste.

  müslümanlar: "hazreti isa ölmedi göğe yükseldi".
  hristiyanlar: "hazreti isa ölmedi, göğe yükseldi".

  tapmadiyentanrı: "hazreti isa öldü, mezarı kudüs'te". hassiktir godoş.
  3 -1 ... gok kubbeye kadar yolu var
 5. 5.
  gönüllerde.
  3 ... munir bey
 6. 6.
  sizin hayatınızı anlamlandırabilecek, bu dünya hayatının anlamını çözmenize yarayacak çok önemli bilgiler veriyorum ve tek yaptığınız, yanı başınızda sürekli olarak kulağınıza "hadi eksile onu, eksile, zarar ver, hadi eksile onu, hadi yap, hadi lütfen" diyen kötü cini dinleyerek bana eksi vermek.

  artık yanınızda felak nas taşımayı alışkanlık edinin arkadaşlar. yoksa olmaz bu iş. bak şimbi felak nas taşıyanlar bu entry'e artı oy, taşımayanlar eksi oy verecek. bakın bakalım kaç kişi felak nas taşıyor. işte o taşımayanlar var ya, alayı cinlerin etkisi altında.
  -2 ... gok kubbeye kadar yolu var