bugün

bir çok insan tarafından da bilinen hadiselerdir.

(#29594939)

görsel
görsel
görsel

(bkz: süphanallah ibretlik paylaşım kardeşim)

not: bir arkadaş akp seçmeni numarası yaptığımı söylemiş. cevap vermek istiyorum;

aptal herif hiç akp seçmeni takliti yapıyor gibi duruyor muyum? akp seçmeni değilim tabi ki. trollükte değil bu. dalga geçmek açık bir şekilde. dalga geçmek olmasa "hz" falan yazar mıyım, böyle boktan hikayeler paylaşır mıyım? hee bunları yapan ve inanan insanlar var bizde o yüzden seni de bunlardan sandık diye kıvıracaksan; o tipte insanlar yok. onlar human-like. yani insanımsı maymunlar. al işte sana evrim teorisinin gerçekliğini ispat ettim.
en enteresanlarından birisi kesinlikle cumhurbaşkanı geç kalıyor diye ezanın saatinin değiştirilmesidir. ötesini görmedim.
(bkz: recep tayyip erdoğan mitolojisi)
Bolca olan hadiselerdir.görsel
kimi yandaşa göre kendisine yandaş süsü vermiş birilerinin uydurduğu menkıbelermiş!..

ey kalbi bozuk yandaş, yoksa sen zıllullah efendimiz hazretlerinin dindeki mertebesinin düşük olduğunu, kendisinin bahsi geçen menkıbelere uygun kerametler göstermekten uzak olduğunu mu sanıyorsun? tövbe et ya zındık!...
bir gün yine devleti ve milleti için çalışmaya giderken yolda bir anda bir ışık belirmiş ve ışıktan bir ses gelmiştir; "ikra" evet evet türkçe "oku" sesidir bu. tıpkı muhammed'e olduğu gibi. ancak o da ne. hz tayyip şöyle der; biz milletimize efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. hem muhammed'i ezmek istemem dolayısıyla ben bu kitabı kabul edemem der. o an ışıktan başka bir ses gelir. sıçtırma lan siyasetçi ayaklarına, hadi kalk okula geç kalıyorsun der annesi. işte götü açıkta kalınca böyle bir rüya görmüş kişinin başına gelen hadiselerdir.
15 kişi ile paylaş cennetlik ol.
güncel Önemli Başlıklar