bugün

emsile ve izzi okumamıştır. doğal olarak medreseli de değildir.
Bakıyorum da mezhebini gizleyen ufaklıklar bizim Aleviliğimizi sorgulamaya başlamış. Alevilik uzay çöplüğünde muhtarlık yapıp grup yorum davasından dönmez diyerek sonrasında aslı ortaya çıkmasın diye laf ebeliği yapmak değildir! Herkes mezhebini gizleyecek kadar korkak değil! Bunu o korkak beyinlerinize sokun! Gerçeklere alışması gereken faşistler varken iki üç Sünni kızı götüreceğim sözlükten diye aslımı gizleyecek değilim ben! Bu işler böyle...
Hz ali kim amk?

Hep heves etmiştim çok ters yere geldi sanırım.
Sadece Tek seferde Bulabildiğim 12 kitabı var bende, sözleri hayatı ve biyografisine ait yazılmış. imam hz ali (r.a.) ehli beyttir. Araplar (özellikle suud) ise iddia edildiği gibi ehli beyti sevmezler. Hatta kureyşi de sevmez suudun arapları. ingilizlerce iktidara geldikleri ilk gün kureyş, ehli beyt ve hulefai raşidin (4 halife) tüm soyunu mekke medineden sürmüşlerdir. Yahudiler de hz aliyi sevmez. Hayberden sebep. Sanılanın aksine ehli sünnet en az bizim aleviler kadar tüm türkiye müslümanlarının hemen hepsi hz aliyi sever sayar muhabbet ederler. Hatta ehli sünnet, şia dan (iran şia sını özellille alevilerden ayırdım zira bizdeki alevilerin çoğu farkında olmasalar da ehli sünnettir, çünkü iran şia sı alevi de değildir ehli sünnet de değildir) daha fazla ehli beyti ve imam hz aliyi sever.

Çünkü hz ali, hz ebubekiri sever, hz ömeri sever, hz osmanı sever, sahabeleri sever. Halbuki şia, sahabeye düşmandır. Ebubekire ömere osmana aişeye (r.a.) hakaret eder düşmanlık ederler..

Siyasete gelince: sevgi ve siyaset kelimeleri aynı cümle içinde geçince bir gülme geliyor ki sorma gitsin..
müslümanlığını sorgulaması gerekir. sayın kılıçdaroğlu ile dalga geçmeye benzemez. bu işler böyle...
kaç tane var ki? biz daha birini doğru düzgün kendi dilimizde okumadık alinin yazdıklarını nasıl okuyalım.
Ehlibeyt sevgisini sorgulaması gereken Müslümandır...
hz. muhammed'in yazdığı kitabı okumuşlardır ama.
Alevi olmadığı kesindir.
Şüphesiz ki Sünni'dir. Arapları çok sever. Halbuki Musa Anter'i anacak kadar barış, kardeşlik, güven ortamına erişmiş olan CHP'yi dizayn eden Sayın Kılıçdaroğlu'na da sırf Alevi diye laf eder bu tipler. Ne diyorduk? Evet pis faşistler... Ne kadar ağlasanız da zırlasanız da artık kaçtı o gemi. Dümen artık biz Alevilerin elinde! Bu işler böyle...

http://www.youtube.com/watch?v=WCPmUmqEwFM