bugün

sen git evli karılarla takıl sonra huzur bekle ağzın götüne gelmediğine şükret amk.
At kestanesi kremini buzdolabından çıkarıp sürünce geçen sendromdur.
Uykudan önce uygulaması tavsiye edilir. Sıcak yaz gecelerinde böyle yapıyorum ben.
ben de mevcut olan rahatsızlık ,
daha önce bu başlığa bilgi girdim mi?
-- bilmiyorum ,
hayatım boyunca ilk defa doktor tarafından bana verilmemiş bir
( bu şikayet için reçetem var )
arkadaş tavsiyesi üzerine kas kasılmanı engelleyen tıbbi ilaç kullandım .
geyet başarılı.
ilaç ismi vermek doğru olur mu bilemedim..
ağrılarınız devam ediyorsa doktorunuzla tekrar konuşun derim ben öyle yapacağım çünkü
sıcaklarda daha çok gösterir kendini.
türkiye'de yaşayan bir bacaktır.
Bacak kası yapmama sebep olmadı çok saçma. Yıllardır sallıyorum bu bacakları.
t. bir çeşit psikolojik olduğu da düşünülen rahatsızlık.
Poff. Ne zaman uyku moduna geçsem.
Sadece sağ bacağımda ara ara ortaya çıkan lanet bir sorundur.

Sürekli sağ bacağım uyuşuyormuş gibi hissediyorum. Karıncalanma yok. Bacağımı yumruklayınca bir nebze düzelme oluyor. Gerdirme ve eğilip kalkma da işe yarıyor.

Çok rahatsız edici ve acı vericidir.
Her türlü şeye sırf duyduğum için takan bir psikolojim var ama bu bende hiç yok. Öküz gibi uyuyorum.
demir ilaçları sayesinde düzelen durum.
Demir anemisi ve demir eksikliğinin neden olduğu kas ağrısıdır.
Diz ile ayak arasındaki bölgede dopamin eksikliğinden kaynaklanır. Geceleri uyutmaz, kıpır kıpır bacaklar hanimiş uykusuzluklar * Çözümü ayağa kalkıp şöyle bir dolaşıp yatmakla olabilir.
Lanet olası sendromdur.

Ayakları gerdirmek iyi gelir.
bazı ilaçlar yapar.
genelde sıcak havalarda ve gece vakitleri baş gösteren, bacağın yattığı yere sığamama halidir ki, en hafif halinin bile üç ilişki bitirdiği tarafımdan gözlemlenmiştir. e tepin tepin nereye kadar tabi..
1 yıldır mücadele ettiğim sıkıntı. Ben de herkes gibi bu problemin psikolojik olabileceğini düşündüm. Doktora başvurdum. Tabi başka problemler de vardı. Hemen ilaçlara başladık. Tüm problemlere çözüm olsa da bacak sallama konusunda bir değişiklik olmadı. Sonra ilaçla değişti, dozlar arttı. Diğer muzdarip olduğum konularda dünyanın en iyi insanı olsam da hala bacak sallıyordum. Doktorum beni dahiliyeye yönlendirdi. Bir kan ve idrar tahlili sonucu anladık ki vücuttaki fazla üreden kaynaklı. Şimdi üre ile boğuşuyorum. Bakalım sonucu ne olacak.
cin musallatı ile alakası olan vakalar mevcuttur. vücuda cin sirayet edince bir nevi tepki vermesi durumu.
uzun yıllardır muzdarip olduğum rahatsızlık.

öldürmüyor lakin yaşam kaliteni etkiliyor.

dinlenmek yasak, sürekli hareket halinde olacaksın.
Sahip olduğum rahatsızlık aniden kalkıp gitme isteği uyanıp duruyor,çıldırtıyor odaklanmanı engelliyor 40dk olduğun yerde oturamıyorsun çok zor bi tedavisi var mı diye merak ediyorum ya da rahatlatacak bir şeyler yazarsanız sevinirim.
tutabilene aşk olsun derste özellikle.
taşikardisi olan insanlarda da oluyor. demir eksikliği. stres.
Endorfinle ilişkili diye biliyorum.
Şahsımda var olan yatağa girdiğim an fıkır fıkır kurt gibi kaynamama sebep olan rahatsızlık. Şu an stresliyim vesselam bacağım titremekten ağrıdı.
bu gece salgın var sanırım. aman dikkat.
Uyumadan hemen önce musallat olan, ağrı desen değil, sızı değil, sancı hiç değil garip mi garip, lanet olası bir durum.

Gerersin olmaz, bükersin olmaz, yorganın altı olmaz, üstü olmaz...
olum ne istiyorsun gece gece, zıbar işte dersin anlamaz.

imdaattt!