bugün

insanlık için artık kıyamet kopsun. Daha fazla rezalete son verilsin.

görsel
görsel
görsel
görsel

ingiltere'de 41 yaşındaki bir adam, huzurevinde çalışan bir asistan tarafından tecavüze uğrayan 90 yaşındaki büyükannesinin şok edici görüntülerini paylaştı.

https://www.haberler.com/...yasindaki-kadin-huzurevi/
kusucam o çocukları.
cezası idam olmalı. aşağısı olmaz.
bu nasıl yokluktur taş devrinde mi yaşıyorsunuz. gerçi çağdaş demokratik sistemler bu tip olaylara alışık..
Modern ve çağdaş batının gerçekleri.
insanı son derece hüzünlendirmiş kadındır.
onurunla p*rn* izle daha iyi it herif!
Küfredince biz edepsiz oluyoruz. Ya sabır.
aslında olayı takip edebilsek ceza ne olacak merak ediyordum gerçekten.
Canavarın elinde kalmış kadındır. kadının şiddete maruz kalmadığı an yok ki şu dünyada. Artık bitsin bu çirkinlikler.
allah belanızı bu dünyada versin mk sözde medenileri.
Bunu yapan Ağır ruh hastasıdır.
insan denen varlığın, evrenin en tehlikeli ve çirkinleşebilen canlısı olduğunun apaçık göstergesidir.

Gözümü kapatıyorum, kadıncağızın çırpınışlarını, kalmış bir gıdımcık gücüyle karşı koyuşunu, o şeref yoksununun uyguladığı şiddeti görür gibi oluyorum.
Aklıma anneannem, babaannem geliyor.
Şu an ölmek istiyorum!!
Sapık her yerde sapık. Verilen Cezalar ise maalesef dünyanın hemen hiçbir yerinde adalete uygun değil. Oysa ki cinselliği olması gereken tabi ve doğal mecraından çıkarıp azgınlık ve sapkınlık boyutunda sürekli kaşıyıp nesillerin helak olması adına sektör haline getirip erişimi gayet kolay medya vasıtasıyla kitlelere sunan siyonist ahlaksızlar ve onlara tabi olanlar alabildiğince serbest bu dünyada. Hatta bazı ülkelerde kanunla serbest. Adeta topluma aileye ahlaka savaş açılmış durumda. Fakat ne yazıkki bu tehlikenin farkında değil ne doğu ne batı toplumları ve devletleri. O yüzden layıkıyla mücadeleden acizler. Çoğu da umursamaz vaziyette. Bu konuyu salt bir iki sapık ve eylemi bazında görmek ise aymazlığın daniskası. Evet bu yüzyılda muzır neşriyatın sapkınlığın artmasındaki payı % 90 dan fazla iken hala daha bu sektör ve medyayla uğraşmayan tüm devlet ve milletler bundan mes'ul. Üstelik bunun ceremesini de hep birlikte çekeceklerinin farkında olmadan.

Tarih boyunca nerede bir azgınlık ve sapkınlık varsa orası helak oldu. Bu kaçınılmaz bir son. Maalesef bu corona belasının da ana nedeni fuhuş. ister kabul edin ister inkâr edin. Allah fuhuş ehlinin cezasını daha dünyada iken tattırır. ister mümin ister kafir hiç farketmez. Başka taraftan çıkar acısı anlayamazsınız..
şerefsiz, kahpe, kanı bozuk bir oçun yaptığı eylemdir. yerin altına girin ulan artık. yeter be.
akabe dini ; çaliyiiii ama çalşiyiiii.
güncel Önemli Başlıklar