1. 1.
    tam bir andavallıktır. her gece alemden aleme koşmak varken evde yaşlı bir karının beklemesi insanın siniri bozabilir. 2 ay katlandım buna sözlük onda da aldırmadım clubtan düşürdüğüm kızları yan odada götürdüm. şimdi verdim huzurevine rahatım, tüm ev benim. ayrıca bu huzurevinin ismi evde kalan diğer kişilere verdiği huzurdan geliyor olmalı.
    3 -10 ... soyle nerdesin pekmez
  2. 2.
    seni dokuz ay karnında taşıyıp besleyip büyüten bir insana yapılması gerekendir. s.keyim huzurevini.
    4 ... kazangap
  3. 3.
    keşke hayatta olsaydı seve seve bakardım yine.
    1 ... blast 7
  4. 4.
    Yoldan çıkmış insanın yaşı ilerledikçe dünyayı elde edemeyeceğim korkusu artar. Öyle ki her şeyi yapabilecek hale gelir. Huzurevi bulamazsa balkondan atar.

Rabbimiz bizi ne pahasına olursa olsun yolunda tut diyenlerin üşenmeden severek yapacakları iş.

Rabbimiz bize kaldıramayacağımız yükü yükleme.
    2 -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  5. 5.
    Vicdan ile alakalıdır.
    Kim bir insan'a evladından daha iyi bakabilir?
    ilgi, alaka, sevgi değil midir insan'ı iyileştiren?

Ben 1 yıla yakın yatalak anneanneme baktım. Yoğun bakımdan çıktığında yaşamaz dediler ama o 1 yıl yaşadı. Sevginin gücüyle. Son zamanlarını evlatlarının yanında, sancıları olduğu halde türküler söyleyerek geçirdi. Yeri geldi Evlatlarını tanımadı ama onları gördükçe mutlu oldu.

Ne ekerseniz onu biçersiniz bu Dünya'da. Daha annesine bakamayan onu huzur evine bırakan insan, gider adamın birinden Ya da bir kadından; kendisine eş, sevgisine bağlılık bekler.
    16 -2 ... zarafet
  6. 6.
    Senin evlatlarından bekleyeceğin şey anne-babana yaptığındır... Dedi ak saçlı nine.
    2 ... abaninaltindakisopa
  7. 7.
    muzur evinde yetişmenin sonucu kanaat getirilen düşüncedir. eferin otur 0.
    ... onickihavari
  8. 8.
    Çocuk esirgeme kurumu varken çocuğa bakmak.
    3 ... beyinkundakcisi
  9. 9.
    Boynunun borcu. Sorumluluk zordur bir anne 7 çocuğa bakarda 7 çocuğu ona gün gelir bir oda ayıramaz. Hayat böyle birşey işte.
    ... bayankanunkoruyucu
  10. 10.
    orospu çocuklarının yapmayacağı eylemdir.
    2 ... lady kk