bugün

(bkz: ben)

Muhteşem espri yeteneğimnen huzur verir güldürürüm ve bağımlılık yaparım. inanmıyorsan aha dayıya sor.
Bana göre yaşlı amcalarla sohbettir. Eski günleri konuşur biz şöyle günler geçirdik evlat derler ya bir an nostalji yaşarsın. Süper olur valla.
Iyimser, pozitif, bardağın dolu tarafıyla yaşamayı öğrenmiş güzel insanlardır.

Derdinizi, tasanızı özenle silen, hayatı kolaylaştıran, yorumlarına, duruşuna hayran olduğumuz yetenekli sihirbazlardır.

Bir kelime, bir tebessüm, bir incelikle modunuzu şakkadanak değiştirirler.
Iyi ki varlar!
Kaldi mi öyle insanlar?
ben varım, hayatımda o kadro dolu.
boğa burcu erkekleri ile yengeç kadınlarıdır.
Öyle bir insana rastlamadım,rastlamamak dileğiyle.
Bazı insanlar etrafa huzur saçar ancak kendinde bir dirhem huzur kalmamıştır, etrafındaki insanlara dağıtmaktan. Ve hiçkimse bu insana huzur vermeye gelmez, dağıttığı huzuru alır ve gider.
değerlidirler.kıymet bilmek gerek.
Sevgiliniz, eşiniz değilse bu insanlar yanlış yoldasınızdır.
yaz, erector.

(ne ?)

[?]
Kaybedildiği vakit en iç kanatıcı dramalara da konu olurlar bu insanlar. Huzursuzluk ve pişmanlık, içinde bulunduğunuz durumu ifade etmeye yetmeyebilir.
Bazı insanlar var güven kokar.
Göğsüne başını yasladığında ‘kıyamet kopsa bana bir şey olmaz’ dersin.
Öyle huzurludur ki orası.
Sanki o göğüs boşluğunu sen başını koyasın diye yaratmış Allah.
Bazıları o kadar güven verir insana, o kadar huzur.
işte öyle insanları bahtımıza yazsın Yaradan.
yanında huzur bulduğunuz insanlar sizin hazinenizdir.

ona iyi bakın.
hepsi şuan bizden çok uzaktalar. çünkü çoğunun değeri zamanında bilinmedi.
Uzakta olan ve bizden gitmiş olan insanlar sanırım. Yani en azından benim için öyle.
ütopik karakterler.
çevremde onlardan çok olmasada huzur veren çok iyi kitaplar biliyorum.
özlemini çektiğim insanlar.

anlaşmak için konuşmaya bile gerek olmayan, derdinizi kederinizi fark edip yanınızda biten insanlar lazım bize.

neyi neden yaptığınızı anlatmak zorunda kalmayacağınız, boş nasihatler vermeyen insanları alıp saklamak lazım.

çünkü onlar, suyun altından çıktığınız zaman, aldığınız ilk nefes kadar değerli.
içlerinde en ufak bir kötü niyetin olmadigi insanlardır. en mutlu anını da en hüzünlü anını da ona anlatmak istersin. anlattığında da seninle aynı şeyleri hissederler. samimidirler. böyle alıp saklayacaksin, entryi girerken bile huzur verirler.
Mevcuttur. Bu insanların huzuru neresinden verdikleri, sıfatlarına göre değişir. Anne eliyle, baba göbeğiyle verirken pek tabii yârin sadece gülümsemesi yeterlidir.
2 tanesi yakınımdadır. onlar konuştukça ben rahatlıyorum. iyi ki varlar hayatımda.
Annemdir. Candir.
annedir.
sabah ezanı gibi insanlardır. huzur verendir*
güncel Önemli Başlıklar