1. 1.
    Aşırı Koyu Kemalist bir arkadaşımdan duyduğum sözdür. Kuran'da geçen yiyecekler hakkında konuşulduğu sırada ''Hurma Arap asıllıdır'' deyip asla yemeyeceğini belirtti.

Vay anasını sayın seyirciler dedim. Irkçılıkta nirvanaya ulaştı kofti.

Dipçe: kemalist diye belirtmemin nedeni bazı kemalistlerin, araplara karşı ağır bir tutumu olması.

Edit: koftiler tarafından yalancılıkla suçlanılıyorum bu durum için, olm ben Müslüman bile değilim, kemalistlere neden kin güdeyim? Takıntılı ve kompleksli olmayın.
    -2 ... cimbomlu yazar
  2. 2.
    isteyen istediğini yer istemediğini yemez ona da karışmayın açık ve net.
    -2 ... public agent efsanesi
  3. 3.
    mal kemalisttir. hurman sevilmez mi amunuyum?
    ... yamyam balagonda adami
  4. 4.
    ariel israil deterjanıdır deyip kullanmayan tiplerin zoruna gitmemesi gerekir.
    1 -2 ... nothingmust
  5. 5.
    hayali kemalisttir..

ama "şapka gavur aksesuarı" deyip kıyafet devrimine ateş püsküren yobaz gayet gerçektir..
    2 ... arbutus unedo
  6. 6.
    gerçekten kemalistse onun protesto ettiği yemelik hurma değil yobaz şakirtlerin kıçını tırmalayan hurmadır.
    2 ... strawberry blonde
  7. 7.
    Hurmanın fayların bilip meyve olarak yiyorum dini bir düşüncem yok diyen ateist gördüm.
    ... 1453ek
  8. 8.
    Bugün kemalistler için " götümdemden nasıl başlık uydursam " babında açılmış bir başlık.
    Not: kemalistler devrin behrinde bunlara neettiyse?
    2 ... eratosthenes
  9. 9.
    Ejder meyvesi içen bir devlet erkanına sahipken boş yere milliyetçilik yapan kemalisttir. *
    ... yok herif