bugün

hurdacı deyip geçmemek lazım, 5 sene mühendislik okuyan adamlar asgari ücretle çalışırken stratejik bir şekilde hurdacılık yapanlar parayı götürüyor. tanıdığım bir hurdacı var bakırın kilosunu yüzde 150 kara fabrikalara satıyor.
Niğdelidir.
benden çok kazandıklarını biliyorum. mezat işlerine girdim bir ara. keşke hurdacı olsaydım, diploma falan boş işlermiş.
Kafası çalışan öğrencidir. Misal biz hurdacıyız. Gerçekten iyi para var bu işte. Evet
Ben biraz çıtayı yükseltip hortumcu olacaktım daha sonra itfaiyeci diye devam Edip sonunda pilot olmada kaldım. En son ise yaptığım bimde kasiyerlikti. Tam bir dalgalı kur gibi.
Çamlıderelidir. 7103 sayılı hurda kanununu çok iyi bilir. Her türlü otomobil hurdasini öta merkezine sorunsuz teslim eder.
Guzel is vallahi.
Benimde ilkokulda idolüm hurdacı olmaktı. Hatta sınıfımın erkeklerinin üçte biri hurdacı olmak istiyordu. Diğerleri ise tatlıcı ve dondurmacı.

Bilin bakayım nereliyim.
artık işinde farklılık yaratmadığın sürece saygın meslekler para kazandırmamaya başladı. ortalık işsiz mühendislerle, avukatlarla doldu. mesleğin ayıbı olmaz, sağlam kazanıyorsa ve işini seviyorsa hiç bir sıkıntı yoktur. tabii eğer varsa eğitimini de almak daha verimli olur.
güncel Önemli Başlıklar