1. 1.
  sizlerin de bildiği gibi tarihte kurulduğu iddia edilen on altı türk devletinden ilk dördünü kurmuş olan hunlar, bugünki macaristan devletinin atalarını teşkil etmektedirler. yani kısacası türklerle herhangi bir alakaları yoktur. bugün macaristan'da görülen en yaygın ismin attila olması ise bunun en iyi kanıtıdır, age of empires 2 the conquerors'da ise türk ve hun ırklarının ayrı ırklar olmaları olayın tuzu biberidir.

  (bkz: dağılın şimdi)*

  edit: dünyada milyonlarca kişinin oynadığı bir oyun tabi olarak en doğru tarihsel veriler ışığında yapılacak olduğundan, age of empires işin esprisiyken ciddiyeti yabana atılamayacak olan önermedir hunların türk olmadığı gerçeği. isteyen iki üç yabancı kaynak araştırıp işin boyutunu daha iyi kavrayabilir. buna ek olarak: (bkz: kızılderililer de türkmüş)
  2 -69 ... chain reaction
 2. 2.
  (bkz: age of empires ı ansiklopedi zanneden insan)
  34 -1 ... captain awesome
 3. 3.
  türktür. hemde egelidir.

  hungary

  hun gary

  hun gari

  yin gari.

  (bkz: beyin bedava)
  41 -9 ... escherichia coli
 4. 3.
  iq seviyesi 20'nin üzerinde olmak age of empires ı bu kadar ciddiye almamaya yetecektir. zira şifre yazarak shellby alıp tüm ülkeleri yok edebildiğin bir oyunun hayatını yönlendirmesi pek sağlam bir yere götürmez seni.
  15 ... defrayheld
 5. 4.
  belki macarların arkadan gelen türk göçleriyle beslenemedikleri için asimile olmuş olmalarını bilmeyenlerin ortaya atmış olabileceği tez. tanım her şeyi anlatır mı? anlattım, olacak!
  1 -3 ... crazymafya
 6. 5.
  (bkz: türklerin türk olmadığı gerçeği).
  10 ... historian54
 7. 6.
  türkler'in hiçbir halt olmadığı gerçeği ile çelişmez.
  3 -31 ... baftan
 8. 7.
  macar ve bulgar halklarının türk olup sonradan hristıyan olarak asimile olunduğunun bilinmemesinden kaynaklanan durum.
  6 -2 ... duk erangir
 9. 8.
  ilkokulda sosyal bilgiler derslerinde vücuduyla barışık olamamış, halen lisede olup lisede tarih derslerinde yan sınıftaki kısa etekli kızı düşünen hevesli, ama bir o kadar da cahil bir ergenin sözlerinin bir kısmıdır.
  2 ... tanrininteknolojiyeuzananeli
 10. 9.
  gökturk ve uygurlarda türk değil zaten. komik olmak için mi açılmış bu konu.
  ... anadolu rock