bugün

Komik bir şey varsa söyle biz de gülelim demek istenilen komşudur.

Not: tüm cinsler bizim apartmanda.
aynı zamanda küfür yiyen komşudur.
başlık sahibi sanırım benim komşum.
Yüksek bir enstantene hızıyla net bir şekilde fotoğraflanabilirse, o fotoğraftan sonra kibarlaşması ümit edilen komşudur.
çıkan ses büyük ihtimal voğaahğahhh gibidir. utanmaz. sülalesi raaddır.
hunharca yüksek seste müziğe maruz bırakılması gereken komşudur.
Yazın Ailecek balkonda yaşayan ve sabaha kadar çene çalan komşudan iyidir.
zamanında sahip olduğum, sonradan değişen, gerçek yüzünü bizlere göstermiş komşudur kendileri. gerçek yüzüne ulaşmamıza vesile olan durum ise bu beyefendinin bir kız arkadaş edinmesi.* uzun süren telefon konuşmaları ve beyefendinin olağanüstü itici, yüksek desibelli kahkahaları.*
halamdır , kahkaha atışı mahallenin başından duyulur .
yaz kış farketmeden kapı önüne tüneyen , aile sohbetleri, doğum günleri, çilingir sofrası gibi bir takım etkinleri kapı önünde yapan ailenin kızıdır.

sokaktan geçemez olduk arkadaş. bakkala gitmek için evden çıkıp, amk yine mi dedikten sonra eve döndüğüm oldu kaç kere.
çünkü içimden küfür ederken iki yüzlü gibi gülümseyip selam vermek bana göre değil arkadaş. selam vermeyince de at hırsızı muamelesi yapılan bakışlara maruz kalmakta cabası.
bu da yetmezmiş gibi içine 5+1 ses sistemi kaçmış, 100 kiloluk kızları sabah akşam müzik dinleyip kötü kadın kahkası patlatıyor gün boyu.
kendileri yetmezmiş gibi 3-5 evden adam toplayıp öyle toplanıyorlar oraya. bok var sanki afedersin.
onlardan başka kimse yaşamıyor sanki koduğumun çıkmaz sokağında, bunlar mı çok rahat ben mi çok takıntılıyım bilemiyorum.
kaç kere polisi aradım hiç bir sikim olmadı, kavga ettik olmadı bunların yüzsüzlüğü bitmedi en kısa zamanda taşınmak şart oldu. bu ne illet bir şeydir arkadaş.

sakin değilim! bak kahkahadan nereye geldi konu. yakarım lan bu mahalleyi.

içimi döktüm iyi oldu sözlük, varoşta yaşamanın zorlukları işte ne yaparsın.

not: yok o değilde sokakta yaşayan diğer insanların vurdumduymazlığı beni daha da iflit ediyor. bak yine sinirlendim. bir sene bunların sesleriyle çalıştım kpss'ye hakkımı helal eder miyim bilemiyorum.