bugün

Kurduğunuz yeni türkiye akp li kardeşlerim. Gurur duyun.
askere moral vermeye gidip, askerle değil seda sayan'la selfie çekmeyi tercih eden genel kurmay başkanı davranışı.

moralin kime verildiğini açıkça gösterir.

adam gitmiş cephede savaşıyor. başkomutanın çocukları gibi bedelli yapmamış, çürük almamış. klavye kahramanları burdan atıp tutuyor. disiplinsizmiş. moral günü lan, çatışma değil. 10 kişi gelmiş, kendi aralarında eğleniyor, selfie çekiyor gülüyor. kendini bir an için onlardan biri gibi hissetmiş, samimi sanmış, fırçasını yiyince ortamın aslında ne kadar yapmacık olduğu suratına tokat gibi vurmuş.

seda sayan'la selfie çeken genel kurmay başkanının disiplinsizliğinden daha az disiplinsizdir.
ordu derken ? ibo nun turku soyledi sibel can li necati sasmazli full kadrolu ordumuzdan bahsettin galiba orda gayet eglence ortami var ordu olsa bende disiplin derdim ama pek ordu goremedim.
Yalnız Hulusi akar’ın seda sayanla olan fotoğrafı umarım shoptur. Değilse aynı hassasiyeti seda’ya da göstermesini bekliyoruz.
"korkak, otoriteye bağlı kalma huyu"

o dedigin bu degil amk! ordu lan orası. emir komuta zincirinin olmazsa olmazlar içinde 1. sırada bulunduğu ortam.

bu asker çıktığı operasyonda ateş açma emri geldiğinde, "yaa komutanım vurmasaak, çok ponçik bunlar" der amk dingili.

horgeneral fırça atıyor, eleman esas duruşa bile geçmiyor lan.

sen de haklısın bi yerde. böyle ordu mu olur amk, bu hale getirenler utansın.

"vurdum tekmeyi hulusi'nin kapıya, girdim içeri. ulan sen kimsin ki kamarayı görünce artizlik yapıyon dedim, bastım fırçayı "
hayaldi gerçek olabilir bu gidişle.
adam selfie yapmis sadece abartilacak bir sey yok sizin bu korkak otoriteye bagli kalma huyunuz yuzunuzden insanlar hicbir sey yapamaz oldu aq max 60 sene sonra dunyada insanlardan olusan ordu mordu kalmayacak zaten sizin gibi korkaklarda gelecekteki insanlar tarafindan gülünc olarak anilacak ,kimse kimseden üstun degil..
O değil de bu nasıl sayko bi ortam amk?!
ulan orduya bak! ben alay komutanının karşısında rütbeliler görevde olduğu için bir kez tekmile çıktım. 3 ay bulanık s.çtım. bir kere jandarma genel komutanı denetime geliyor diye bütün istirahatlileri, hastaları falan kömürlüğe kapattılar gün boyunca. adam genel kurmay başkanının arkasında götü başı ayrı oynuyor.

ne hallere düştük ya rabbim! benim tüylerim diken diken oldu şerefsizim. bu hiper gerizekalıyı afganistana sürüp 8 sene ot yoldurmaları lazım amk!
görsel

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
askerin küsüp genelkurmay başkanına surat yapmasına sebep olan hareket.