1. 1.
  milli savunma bakanı ve eski genelkurmay başkanı hulusi akar'ın erbil'de vermiş olduğu fotoğraftır.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119660/+

  bu fotoğraf devlet bahçeli'yi rahatsız etmemiştir.
  haliyle ülkücüleri de(bahçeli'nin izinden giden ak ülkücüler) rahatsız etmemiştir...

  fotoğrafta genelkurmay başkanımız yaşar güler de var malesef.

  fotoğrafta kürdistan(sözde) bayrağı dışında bir detay daha var.
  bilmem dikkatinizi çekti mi?

  duvarda asılı 3 fotoğraf daha var. ortada türk düşmanı, türkmen katili, hatta ve hatta "türkmen kasabı" lakaplı cia beslemesi bir itin fotoğrafı var.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119662/+

  bu türkmen katili olan şerefsiz, nakşibendi mollası mustafa barzani'dir...

  mustafa barzani'nin abisi, abdüsselam barzani ve adamları 1914 yılında osmanlı'ya ihanet, düşmanla işbirliği ve türkmen katliamı yaptıkları gerekçesiyle musul'da idam edilmiştir.

  mustafa barzani, bizzat mossad'ın kurucusu(1948'den sonra) olan reuven şiloah tarafından angaje edilmiş bir cia kürdüdür. kendisi aslen yahudidir.
  reuven şiloah tarafından angaje edilip kudüs'e gönderildiği 1932 yılından itibaren mossad ve cia'ya hizmet etmiş, nakşibendi melesi kimliğini kullanarak kuzey ırak'ta faaliyetlerde bulunmuş, kerkük, erbil ve süleymaniye'de türkmen katliamları yapmıştır...

  bu devletin bir aklı vardı.
  binlerce yıllık bir devlet aklı. o akıl malesef şu an çalışmıyor. durmuş durumda.

  zira o devlet aklı çalışıyor olsaydı, bu devletin savunma bakanı ve genelkurmay başkanı mustafa barzani portresinin altında bu pozu vermezdi...

  ulan hadi devlet aklını geçtim.
  daha 3 sene evvel, hulusi akar genelkurmay başkanıydı ve sözde kürdistan başbakanı neçirvan barzani türkiye'yi tehdit etmişti.
  (bkz: neçirvan barzani nin türkiye yi tehdit etmesi)

  bunu da mı unuttun hulusi akar?
  senin genelkurmay başkanlığın döneminde bunlar türkiye'yi tehdit etme cesareti buldular ve sen şimdi bunların ayağına gidip kürdistan bayrağı ve mustafa barzani tablosu önünde poz veriyorsun.

  yazık...türk devletini düşürdükleri hale bak. yuh olsun size...

  yazıklar olsun...
  25 -6 ... tengir budun
 2. 2.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119661/+
  13 ... 1974197819741978
 3. 3.
  normal bir fotoğraftır. bizim için değil akp liler için normal. erbili bırak adamlar zamanında ankara hava alanında göndere çektirdiler bu çaputları..
  7 -4 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  (bkz: başkası adına utanmak)

  Türkiye’nin milli savunma bakanına yakışmayacak hareket diyeceğim de, PKK ile masaya oturan adamların yanında yer alıyor, çok da şaşırmamak gerekiyor aslında. Bin kere yazıklar olsun!
  15 -1 ... queenn of darkness
 5. 5.
  akapeliler için normaldir.

  yazıklar olsun.
  6 -1 ... willtreaty
 6. 6.
  Hulusi akar'dan tam da beklendiği gibi davranmış. Şu adama, süper asker moruq denmesini anlayamıyorum ulan. Malum gecede yaveri tarafından esir alınmadı mı bu? Şehitler varken düğüne gitmedi mi? Bu adamın doğru dürüst askerlik geçmişi bile yok. istediği yere akan giden bir tip.

  Osman pamukoğlu onun rütbesine asla gelmemiştir fakat donunda sallar bunu. Gerçek askerleri ordudan uzaklaştırdılar. Onların yerine asker görünümlü hainleri aldılar. Türkmen katilleriyle görüşmelerine hiiç şaşırmadım..

  Bu ülkede zamanında, barzani'yle iş yapıldı. Biz ne anlatsak boş. Bizim millet, katillerine aşık olmuş. Hem de kör kütük. Bedelini de çatır çatır ödüyoruz işte. Lanet olsun böyle döneme.
  6 -1 ... magicovento
 7. 7.
  ülkeyi ipe götürenler ektedir.
  5 ... esmer cocuk
 8. 8.
  Atatürk ve diğer Kurtuluş Savaşı'nın kadrolarınca vatanın bütünlüğü Türk-Kürt birliğinde görülmüştür. hulusu paşa Ortak geçmiş, çıkar ve geleceğe dair Atatürk çizgisinde bir fotograf vermiştir.
  2 -11 ... judas
 9. 9.
  TRT de Osman Öcalan, TV ve meydanlarda apo mektubu savunulması ile birlikte düşünülürse...
  3 -1 ... thebiggraywolf
 10. 10.
  ırak türkiyenin en büyük düşmanı oluyor değil mi.
  2 ... orlandoblom