1. .
  yakında sansür işinden bıkarak, toptan türk insanını internetsiz bıkrakmak için gerçekleştirebileceği eylem. (öngörü)

  tek tek site site uğraşmaktan bıkmış olmalı ki böyle bir eyleme imza atsın. bu duruma ttnet ne kadar üzülse de, kullanıcıların sitelere girememesinden dolayı bir nebse orgasm yaşayacağından mutlu olacaktır.
  -1 ... uye lol
 2. .
  web sitelerinin kapanmasına imkan veren hukuksal boşluğun ya da imkanın verilmesini sağlayan yasaları hazırlayanların hükümet olmasından mütevellit üretilmiş düşünce.
  1 -1 ... uye lol
 3. .
  ütopyadır. elektriğe zam yapan hükümet kişisel bilgisayarların daha çok açılıp daha fazla elektrik harcanmasına uğraşacaktır aksine. sonra gemi falan alırlar.
  2 ... der meister
 4. .
  tamamen kişisel bir fantezidir.
  3 ... audio
 5. .
  ergenekon ayağına bütün cin ali kitaplarını yakmış bizlerin bilgisayarları kırıp parçalamasına sebebiyet verecek durumdur.*
  2 ... i belong to che
 6. .
  hükümet direkt olarak bir siteyi kapatamaz. kapatırda kapatmaz. yetmedi mi artık savunup savunup pohpohladığınız. ne kadar alıyorsunuz gözünüzü seveyim şu hükümetten. bu denli şeyi görüpte hala seviyorsanız bunun anlamı çok açık ama anlamazsın işte.

  bir site kapatılıyorsa bunu kapatan hükümet değil olm, türk telekom değil abi, o değil, bu değil. ebem lan, ebem kapatıyo bu siteleri. ne kadar zekisiniz olm siz böyle, ne muhteşem insalarsınız. demmek hükümet kapatmıyor öyle mi? tebrik ediyorum olm seni ben, bravo lan, süpersin lan. adın ne senin..

  hükümet zaten tüm kişisel bilgisayarlara el koymuştur, farkında değilizdir...!!
  -1 ... kolibalili
 7. .
  "şeytan icadı" diyerekten yapması muhtemel olay...
  başbakanın "bu gazeteleri evinize sokmayın" söyleminden sonra bekliyorum açıkçası..!!
  ... yes comment
 8. .
  (bkz: aman sus yerimizi belli edeceksin)*
  ... endless nights