1. 1.
    pembe dizilere konu olacak kadar güzel bir aşk ama hukuk ve tıp ı bir arada düşünemiyorum.

Bu ilişki yürümez gibi beyimiz hukuk okusa siz tıp okusanız yine olurdu ama böyle bilemedim.

Ne diyelim Allah milleti kıskandıracak kadar size mutluluklar versin.
    1 -2 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    seri katil olma hayali diyen, o şu burcu ben bu burcu diye konuşan şu insanlar neden hukuk okur anlaşılmaz.

yahu sizin için pdr diye bir bölüm var. geleceksin 5 sene sonra meslektaş meslektaş diye gezeceksin. mesleğin anası ağladı mı umurlarında değil.

konuya dönecek olursak, kişilerin ilgi alanlarının birbirlerinin ihtisas alanında kesiştiği bir senaryoda böyle bir ilişki olağan. diğer türlü zor. insan kendi yaptığından kendi işinden bahsetmek istiyor, hiçbir dönüş alamazsa sürekliliği olmaz.
    3 -3 ... raduyev
  3. 3.
    Kanka direk sonrası okumadım. Olum nasıl hukuk okuyorsunuz ahashdbsj
    (bkz: direkt)
    Allah ayırmasın denilip geçilen ilişkidir.
    6 -1 ... bright future
  4. 4.
    Kız erkeğin kazandığı parayı müvekilleriyle bürosunda sevişerek yer.
    ... tenete
  5. 5.
    Yürümez ilişki.

Doktorlar ya doktor alır ya hemşire.
    1 -2 ... kendihalindeyazarx
  6. 6.
    “Tanrım ne kadar da tatliş ne kadar sikko bir ilişki, sözlük insanları olarak bu lüzumsuz zırvayı öğrendiğimiz için son derece mutluyuz şu an. Nasıl da muhteşem ve montofon bir çift!”

insanlık için sikindirik, sizin için de birkaç ay sonra kavga gürültüyle sonlanacak büyük bir adım.

“Kıcımın sırılıyır bir di...”
    8 -1 ... serenity painted death
  7. 7.
    Mükemmel bir ilişki türü bu.

Şimdi şunu kabul edelim;hukuk okuyanlarda,hukuk okuduğunu söylemezse ölecek hastalığı var.

Tıp okuyan kişi de bu hastalığı tedavi eder işte.

Het türlü win-win.
    4 -2 ... kitsune youkai