bugün

Yeni gelmis 2015 model yazar. Hosgelmistir.
O deilde tıp + hukuk okuyunca saclarin ne hale geldigini merak ediyorum beni aydinlat lutfen.
hoşbulduk. saçlar ? hangi saçlar ?
Türkiyede yalnızca 1 adet örneği olan kişidir.
Kesin kirpi gibidir bu.
Güldürmüş yazar.
(#28023187)
Adriana Lima'nın kocası olup onu aldatmaktır.
Nikini beğendiğim yazar.

Hukuk yazacaktım. Sözel kafam sayısaldan iyidir. iyi de bir hukuk fakültesi geliyordu. Ama ben tıp fakültesi yazdım.

Bu yazarla tam tersiz anlayacağınız.
(#28145473)

bir yazar.

ancak boş yazar.

hacı hayata dair iç burkan detayımsın.
senin entrylerin karşıma çıkınca okurken içim parçalanıyor.
senin için endişeleniyorum.
ne olur yazmayı zirvedeyken bırak. yoksa sonun hiç iyi gözükmüyor.

http://www.kemalarikan.co...PSk8YD2ncYCFQXJtAodNG8A7w
bi git görün istersen. anlat derdini abine. belki bi hal çare bulunur.
hukuk okuduğundan fazla üstüne gidilmemesi gereken yazar.

hayat zaten vurmuş ona.
Midem alt üst oldu sayende sağol yazarı.
mizahı yy sonra değerlenecek yazardır. o yüzden değerli entrylerini buralarda harcamak yerine birden çok deftere not edip hava geçirmez kasalarda saklamalıdır. o kadar çok saklamalır ki bizi birak kendi bile okumamalıdır. (Okuyomuki lan acaba)
tıp okuması gerekirdi. çok zekiyim.
Muhtemelen kütahya işletme ayarında bir bölüm okuyan yazar. Ama küçükken hukukçu veya tıpçı olmayı çok istediği bellidir. E haliyle bu ülkeye call center çalışanları da lazım herkes avukat, hakim, savcı veya doktor olacak diye bir kaide yok.
kanaatimce önce çaylak sonra silik olacak kişi .
Kıçımla gülüyorum yazarı.

Bu kendisinin başlığıdır: (#28173697)
Bu da yaptığı yorum: (#28178797)

Zahaha. Komik.
şarkıcılık yapan Ferhat Göçer ve oyunculuk yapan Cüneyt Arkın gibi bir şey.
17. entry i şimdi gördüm. verdiğim bkz: ifadesinde sadece sözlüğü günlüğe çevirmek var. ne bileyim yani bkz: ifadesi sözlüğü günlüğe çevirmek çok kötü birşeydir falan gibisinden birşey olsa evet komik olabilirdi. ben sadece yazılanların ne olduğunu vurgulamışım. ve sözlüğü günlüğe çeviren insanlar çok kötü insanlardır falan dememişim. tespit yaptın bari düzgün olsun be gülüm.
bir teröriste küfür ettiği için çaylaklık yemiş, kendisine ihtiyacı olan bu sözlük ve yazarlardan mahrum bırakılmış, tam bir milliyetçi, tam bir faşist ve aynı zamanda gayet modern, çağdaş, bununla birlikte olağanüstü bir şekilde laik ve aynı oranda cemaatçi yazar. kısacası nitelikli yazar...