bugün

Herşeyim üzerine yemin ederim ki daha fb nin olmadığı zamanlar. Şahsi tahminimce 2006-2007 arası. Daha genel aralık vermem gerekirse 2002-2010 arası diyorum. Bölüm devekuşu bölümüydü. Youtube da izlediğim kalite düşüksü, görüntü kesiliyordu arada bi ekran karıncalanıyordu. Eminim benden başka izleyen de var. Bu bahsettiğim video orijinal mi değil mi bilmiyorum ama şuan piyasada hiçbir yerde yok. Uçup gitmedi ya, şizofren de değilim adım kadar eminim başka izleyenler de var. Gerçekten benden başka youtube da izleyen var mı böyle bir şey, eğer yoksa yakın zamanda beyin ve sinir cerrahisine sıra alayım.
Bos kumedir.

Kardeş facebook yoktu diyosun 2004 den once demek ki..facebook 2004 de kuruldu.
YouTube da izledim diyorsun , 2005 den sonra demek ki.YouTube 2005 de kuruldu.
Yanı facebookun olmadığı bir zaman diliminde youtubdan bisey izleyemeyiz.
Ayrıca tolga abi bu çocuğu bulana araba vericek.
2010 da facebook hesabı açtım. ilk pc miz windows me idi. 2002 ye kadar internet hayatım olmadı. 146 dan giriyorduk e kolay, superonlibe paketleri alıyorduk bazen de. Vallahi billahi tallahi anam avradım olsun ben youtube da izledim. Fakat video gerçek mi, montaj mı onu bilmiyorum. Karıncalanıyordu donuyordu. Ama küfür vs aynen vardı.
https://eksisozluk.com/entry/34153624

Burada da arkadaş eğer samimiyse, doğru söylüyorsa youtube da izlemiş. Ekşi de hesabı olan biri hangi oyunda küfür edildiğini sorsun deve kuşu mu değil mi diye, yada size telefon numaramı yazıyım. Ekşi de ki o arkadaşa verin.
olayı tam anlamamakla beraber. hügo da küfür edilen bi bölüm var ve youtube da ben de izlemiştim. ama tabi ki o kadar eski bi tarihte değil bir kaç sene önce.

tanım. izlediği zaman aralığını karaştıran yazar iddiasıdır.