1. 1.
    sözlükteki ulusalcıları anlamak mümkün değil. daha birkaç hafta önce hugo chavez'i alkışlarlarken bu akşam davos'ta benzer bir üslupla aynı tutumu sergileyen başbakan'ı yerden yere vurmaya başladılar.

al anasını satayım! al sana chavez gibi başbakan! mutlu musun şimdi? her şey bombok oldu belki de bu fevri çıkışla. hoşuna gitti mi?
    9 -24 ... yeni pijama kokusu
  2. 2.
    (bkz: ne yapsa yaranamamak)
    5 -2 ... buny
  3. 3.
    iki yüzlülüğün malesef doruklarda gezmesidir.

not: kimse üzerine alınıp mesaj atmasın. kimseye hakaret yok.
    3 -3 ... eurasia
  4. 4.
    (bkz: mal muhalefeti)
    3 -3 ... le phallus
  5. 5.
    yarın göreceksiniz.

tanım : deniz baykal işi.
    1 ... imitasyonn
  6. 6.
    hugo chavez' in cikislarinin adamin kendi ulkesine muhtemel olumsuz geri donusleri zerre s.kinde olmayan insan davranisidir. ote yandan bu tarafta yapilan eylem bizzat kendi ulkesinin agzinin sicilmasi ile sonlanabilecektir.. gerginligi bundandir.
    5 -6 ... oneydilan
  7. 7.
    samimiyettendir. zira bazıları verilecek en büyük diplomatik cevaplardan birini verirken, çok daha fazla bir biçimde bağımlı olduğumuzdan ötürü en fazla çemkirme işlemini gösterebiliyor bazıları. "diplomasiii, diplomasiii!" diye tutturanlar hani şimdi neredeler?
    5 -2 ... kisil
  8. 8.
    Nabza göre şerbettir. Ama ben söyleyim size; yarın bir gün gelip bu adam rte'yi alından öperse şaşırmayın. Venezuella petrolü geliyor milletim hazır ol.. hobarey.... (bkz: bir müneccim olarak romanticomedy)
    -1 ... romanticomedy
  9. 9.
    (bkz: erdogan i alkislayip hugo chavez e cemkirmek)
    2 ... takino parmino
  10. 10.
    muhtemelen rte yarın öbürsü kü gün rte tayyip ile kol kola poz verecektir. hiç olmadı ticari antlaşmalar imzalayacaklardır.

işte bu yüzden gayet normal durumdur.

askerlerin başına çuval geçirildiğinde de böyle çemkirmişti diplomalatlar hatırlarsınız. sonuç?

ben söylemeyeyim!
    2 -1 ... sir isaac