bugün

ikinci dünya savaşı sırasında alman askerlerini ve subaylarını giydiren firma. halâ hafızalara kazılı duran kıyafetleri, üniformaları vardır, efsanedir.

https://www.izlesene.com/...n-generalleri-ww2/8462391#_
görsel
görsel
Lc waikiki diker atar.
Vaay derya pantolon yapmışsın.
Bir pantolon aldım. Hayatımda giydiğim en rahat en güzel kot pantolon.
Ayrıca mont ve sweetshirt tasarımları çok hoş. Çok çok pahalı olmasa alınırdı şimdiden kış için.
çok güzel tişörtleri olan marka.

(img:#2054314)
covid-19 salgını nedeniyle ürünleri biraz ucuzlamış gibi geldi bana. 600 liralık tişörtler 150-200 liraya düşmüş.
hugo bross aklıma direkt bu gelmiştir.
Parfumleri kötü.
Güzel gömlekleri ve tişörtleri olan marka.
şey değil mi lan bu pinokyo ?
Şu şortu bedava verseler sikseler öldürseler giymem...giyen olacağını da sanmıyorum...
burada var mı çalışanı bilmiyorum. ancak serbest bölgedeki tesislerine gitme fırsatım olmuştu. gerçekten çok para harcadıkları belli zira çalışanları da yabancı para üzerinden maaş alıyor. girişteki abi lise mezunuymuş sonradan öğrendik. kısaca sanıyorum tanıdıklarını idari pozisyonlara yerleştiren bir firma. çalışanları, dünyayı çalıştıkları tesisten ibaret sanır öyle de nobranlar halbuki ben şuradan mezunum desem belki utanırlar takındıkları tavırdan.
internetten bir kot pantolonunu aldığım marka. Çok güzel ama yine de bayağı pahalı. Değmez bence. Pantolon konusunda ilk ve son oldu. Mavi'den 3-4 tane kot pantolon alırdım o paraya. Belki daha fazla.

görsel
Fakirler bilmez.
dehşet kaliteli tasarımları ve ürünleri olan marka. müthiş bir şey.
kaliteli ürünleri olan marka. tercihimdir. biraz pahalı ama olsun.
(bkz: dertler derya olmus)

Ana sponsoru olmuş galiba. Gözlerim kanadı kardeş yeter gare. Markadan soğudum.
Kaliteli ama pahalı ürünleri olan marka.
takım elbiseyi geçtim, spor kıyafetleri, montları ve ceketleri hatta iç çamaşırları bile efsane olan marka. şu ana kadar buradan bir takım elbise, bir spor gömlek, 4 sweet, 2 kazak, 1 ceket, 4 tişört ve 3 pantolon aldım. toplamda 1600 euro falan yapıyor işte.
Ermenegildo Zegna, Alexander Mc Queen, Christian Louboutin karşısında aslında kumaş kalitesi anlamında pek şansı yoktur. Fakat gel gör ki, çok pahalı olan bu markalardan bir şeyler almak akıl karı değildir, çünkü senin kumaş zevkin yüzünden kaç insan intihar ediyor.
varsa şekliniz etroya bekleriz.
Derya yine bir şeyler aldı sandım değilmiş.
Hugo boss pahalı değil ; sen alt - orta gelirlisin.