bugün

düşüncelerini cesurca savunabilen bir mücahit.
bence o bir troll.
bilun'a defol git diyenlere laf söylemiş yazardır. madem dangalak arkadaşını yalnız bırakmak istemiyor kendisi de defolup gitsin efendim sözlükten, uuserları fazlasıyla bahtiyar eder.
(bkz: bibidibabidibu)
(bkz: serbest çağrışım)
Desteklediğim, ve tüm hakaretler ve alt yapısında küfür yatan entryler karşısında şahsımca güldüğünü hissettiğim, görüşlerini cesurca savunan, altılıyı pekte yakından takip ettiğine inanmadığım kişi..
hukukçu bir yazardır. parlayan yıldızdır ayrıca kendisi.
hukukçu bir yazardır. parlayan yıldızdır ayrıca kendisi. ayrıca bir attır. troll olduğu da iddia edilmektedir.
akşama kadar avukatlık bürosunda nerelere nasıl sataşsam diye düşünmektedir(!). açtığı başlıklara aldırmamak gerekmektedir. eğer özel mesajla hakaret ederseniz size hakaret davası açıp para kazanacaktır. tek amacı hakaret davalarından para kazanabilmektir.
ilah ile Allah sözcüğünün aynı manaya geldiğini düşünüp yer değiştirmesinde beis görmeyen demagog.
( ha tabi yazdığı yazıyı kendisi gibi cahillerin sitesinden vsden kopyala yapıştırmış da olabilir bulsun bakalım nerede bu büyük ama art niyetli hatayı yaptığını, bence böyle yaptıysa bulamayacak kadar da boş insandır.)

Türklük bir tarafına ağırca batmaktadır herhalde ki her sözü Türk'ün Atasına çarpıtmakta lakin cesaret eksikliği ve gayri Türklerde görülecek takiye örneği olarak Ben Atatürk hakkında konuşmuyorum onu savunanlar hakkında konuşuyorum yeaaa diye iki yüzlülüğünü göstermektedir.

birileri bu adama anlatmalıdır ki Atatürk tek başına hiçbir şey yapmamıştır ve onun eseri de bugüne değin onun ruhu sayesinde yaşamamıştır. Atatürk ona sahip çıkan Türklük sayesinde geçmişte var olmuştur, bugün de vardır gelecekte de var olacaktır.

gerçekten hukuçu olabilecek okuma yazma becerisine sahipse de Ağzının ortasına mülkiye marşını çarpalım ki akıllanmasına belki lazım olur.
aynen bluevelve gibi bir yazım tarzı vardır. uzun cümle kurabilmekte, betimleme yapabilmektedir. ancak, bok gibidir yazıları. şeriat destekleyicisidir. kemalistleri sevmez. *

bir de, olm, senin ne işin var lan sözlükte? günah lan.
yazılarını beğeni ile takip ettiğim yazardır.
ben de cemaat gördüm de bu kadar olayın bir arada olduğu cemaat bölgesine rastlamadım.
iyi yazıyor vesselam.
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam v3)*
beygirdir efendim. aynı zamanda uludağda yazar.