bugün

Iphone 7 den sonra gectigim telefondur.

Gecmeden once kafamda tonla soru vardi tabii. Ayfon kalitesini tutacak miydi? Kamerasi nasil olacakti peki 2 sene sonra sisen android memory problemi ne olacakti? Bu gibi sorularla icim icimi yerken kalbim iphone 10, butcem ise huawei p30 pro almama soyluyordu. Ilk key beynimi dinledim ve android e gectim. 4 ay sonra aldigim bir sene olacak sunu anladim ki, animasyonlar olsun gecisler olsun iphone 7 den hicbir farki yok neredeyse, dikkat edin neredeyse diyorum cunku sonuc olarak hala bir alex degil. Gunluk islerinizin hepsini cok rahatca yapmanizi saglayan, donmayan, mukemmel otesi über bir telefon. 1 senelik birlikteligimizde daha beni bi kere bile uzmedi. Nekadar mükemmel olsada genede bir ayfon degil * eyyorlamam bukadar.
uzun vadede baktığımızda iphone 11’in dövdüğü telefon. başta sensör çok güzel geliyor ama sonra hızlıca erimeye başlayan sensör artık eskisi kadar iyi fotoğraf çekmiyor. iphone 11’de böyle bir problem yoktur.
5 bin liraya bulduğum telefon. alıp almama konusunda kararsızım. leica lens falan kullanıyor kamerası muhteşem. oled ekrana sahip. ekran pek uzun ömürlü olmasa da beni bir 4-5 sene götürür mü bunu merak ediyorum. ayrıca su ve toza karşı en üst korumayı sağlıyor. sd kart desteği var.
Ciddi yorum bekliyorum.

Şimdi bunu alanlar aynı paraya iphone 11 almadıklarınA pişman mı değil mi ? Pişman olup da göstermemek adına oo kamerası süper hacı tarzında mı takılıyorlar ?

Nette samimi yorum göremedim. iphone dan da sıkıldım. Ayrıca iphone 11 pro max a da 13k vermenin mantıksız olacağını düşünüyorum. Samsungları da elersek geriye tek seçenek bu kalıyor. Ama yine de kararsızım lanet olsun.
çakma iphone. buna para veren net kerizdir. evet.
Alıp almamak konusunda kararsız kaldığım telefon.

iphone ve samsungdan çok sıkıldım farklı bişey olsun istiyorum.
Google play stor ve diğer servisler manuel olarak yüklenebiliyormuş. Sadece ön yüklü olarak gelmiyor. Zaten piyasada binlerce custom android rom var çalışmasa onlarda çalışmazdı.
google servisleri çalışmıyormuş.

kaynak : mesut çevik.
Kamerası ve şarj gücü çok iyi olan telefondur. Iphone'unun rekabet edemeyip Amerika tarafından Huawei markasına ambargo uygulamasına neden olmasından en iyi olduğunu anlayabilirsiniz.
görsel

Efsane kameraya sahiptir.
kamera gibi objeleri zoomlaştırıp net fotoğraf çekebiliyormuşunuz.
Bir telefona bu kadar para verilmez. Yazıktır günahtır. En fazla telefon ne yapabilir?
Alıp almamakta kararsız kaldığım cihaz.

Şu işten anlayan ve kullanan varsa s10 plus mı bu mu?
Geceleri bile gündüz gibi çekim yapan, ToF sensörü dahil 56 dolara mâl olan kameraya sahip telefon.
Kamerası problemli telefon odaklama sorunu yaşıyor.
p20 pro yeter.
sayın huawei, bu telefonu çıkarmadan önce p9 un blutut sorununu çözsene gardaş. blututu açınca telefonun kafası karışıyor, aman aman nerelere geldik diyor. yapacağın işi s*kerim bak.
20 bin telecik
Sanki araba alıyoruz amk.
akıllı telefon tarihinin en iyisi olacaktır.
ülkemizde satış fiyatı 20.000 tl civarı olması bekleniyor.

40 MP + 20 MP + 13 MP +8 mp
toplamda 4 adet arka kamera ve 24 mp ön kamerasıyla geliyor.
ortaya sızmış 4 kameralı telefon.
https://shiftdelete.net/4...awei-p30-pro-ortaya-cikti