1. 35.
  içimizde olup ta bu hristiyan terörist gibi düşünenler islam düşmanı olanlar var ellerinden gelse kim bilir bunlar neler yapar? Dediğim durum.
  ... isminiunutanadam
 2. 34.
  hangi dinden, hangi mezhepten olursa olsun hiç fark etmez. Bir ateist olarak terörün her türlüsüne kökten karşıyım.

  müslüman yapınca "vay işte müslümanlar şöyle islam terör dinidir yeahh" deyip hristiyan yapınca da "efendim bunu bütün hristiyanlara mal edemeyiz" diyen iki yüzlü bir anlayışı da kabul etmiyorum. Bir insanın işlediği suç sadece kendisini bağlar, başkaları onun yüzünden zan altında bırakılamaz. Fethullah Gülen ve abdullah öcalan galatasaraylı diye koskoca galatasaray taraftarını hain ve terörist ilan etmek kadar saçma bir şey olur bu.

  Arkadaş ilgili kuran ayetlerini paylaşmış ve incil ile tevrat'ta benzer şiddet içerikli metinlerin olmadığını iddia etmiş. Bakalım gerçekler öyle mi?
  hristiyan terörü
  Görüldüğü gibi tevrat ve incil'de de babalar gibi musevi ve hristiyan terörüne zemin oluşturabilecek içerikler mevcut. Şimdi bunlara bakıp bütün yahudiler ve hristiyanlar tü kakadır, teröristtir mi diyelim? Sizin bu mantıkla tevrat denen sapıklık dolu kitabı okuduktan sonra da "vay abi aslında hitler haklıymış iyi ki katletmiş bu yahudileri" demeniz lazım.
  ... fasist bir yurtsever
 3. 33.
  Hiçbir din ve ideoloji şiddet ya da fetih arzusu içinde olmamalıdır. Bu tüm dinler için geçerlidir; çünkü
  Dünyanın bütün dinci, ırkçı faşistleri aynı nefretten beslenir.
  ... klimanjaro
 4. 32.
  bir kişinin yaptığı hatayı tüm topluma mal edemezsiniz. 2 milyar hristiyan terörist olsaydı şu an hiçbiriniz yaşamıyor olurdunuz. evet.
  ... caranthir
 5. 31.
  0:00 3:40
  ... paganviodio
 6. 30.
  malum şahıs ışide tırlar dolusu silah gönderirken toplu şükür namazı kılanların yarattığı şeydir.
  1 -1 ... strawberry blonde
 7. 29.
  "Dünya basını, Yeni Zelanda katliamı sonrası “hristiyan terörü, hristiyan teröristler” şeklinde benzetmeler kullanmaya başlar mı acaba?
  #YeniZelanda " cem toker

  hristiyan terörü
  1 ... ozgur demirtas in robotu
 8. 28.
  Davutoğlu'nun deyimiyle Birkaç öfkeli genç.
  3 ... esfender36
 9. 27.
  Işid de Hristiyan tabanlı bir terör örgütüdür. Özellikle Katolikler faşist oluyorlar. Bize düşen bu durumu kin tohumuna değil müslümanlığı yaymak için kullanmak. Biz gidip kiliselerine gül bıraksak sosyal medyada yaysak çok güzel olurdu. Şüphesiz balikesirli üzüldü.
  1 -5 ... balikesirli
 10. 26.
  Arkadaş kurandan ayetler yazmış,evet bunlar savaş hukukuyla ilgili ayetler.devletler arası savaş halinde uygulanması ve yorumlanması lazımdır.tabi burda geçmiştede dinler arası savaş olmuştur(Haçlı seferleri)yukarıdaki kişi istatistik vermiş kimin ne yaptığı bellidir.batılı toprağını işgal edecek halkını katledecek sende kendini savununca sam amca seni terörist ilan edecek.he görürsem söylerim.
  3 -1 ... kalahari 1