1. 1.
  nedense hakkında hiç başlık açılmamış olan bir y-chp'li-ermeni beyanı.
  1 -7 ... ucuncu gorus
 2. 2.
  mübadeleyle yunanistana zorla hristiyan oldukları için göç ettirdiğimiz 200 bin türk karaman hristiyanının söyledikleri bir sözdür.
  1 -1 ... pehlivanoglu x
 3. 3.
  hristiyan kimliğimle gurur duyuyorum
  Bu ne cesarettir Yarabbi, yiğidim seni tanımak istiyorum beni ara.
  ... baktinolmuyorbakma
 4. 4.
  ne yani,

  " müslüman kimliği " ile mi gurur duysaydı ?!

  - her gün allahı korumak için kafa keserim,

  - hergün allahı korurum, asker yakarım,

  - elalemin sübyanlarına islamen, kucağımda solfej çektirir, muhallebi yediririm,

  - Cousteau, musto bilimum meşhur bulur müslüman oldu diye, yalanlar düzerim...

  - olmadı, kılıçlar çekilecek, her kes müslüman olacak deyip, şeriat ilan edilecek diye gün sayarım..

  sen bu kimliğinle mi gurur duymasını bekliyorsun,

  " normal bir hristiyanın "?

  yok bi de müslüman olacaktı ?

  he de ! bak ne gösterecem sana !
  2 -1 ... alsanacevap
 5. 5.
  Yaptığınız haberin içine edim.

  hristiyan kimliğimle gurur duyuyorum
  1 ... deli tugrul
 6. 6.
  Peki bundan bize ne? diye sorulması gereken beyan.
  ... prikonch
 7. 7.
  fazla gururda iyi değildir. aklının bi köşesinde bulunsun.
  ... arovbala
 8. 8.
  onurlu insan beyanı.
  -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 9. 9.
  Selin sayek böke'den nefret eden birisi olan haktır dediğim beyan. Sen müslümanlığın ile gurur duyuyorsan tabi ki o da hıristiyanlığı ile gurur duyabilir.
  2 ... marjinal turk fasisti
 10. 10.
  ''bir türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak ,bu çağda böyle bir nefret suçuna dair bir açıklama yapmaktan da utanç duyuyorum'' cümlesini gelip böyle yavşak yavşak bir yoruma çevirmekle neyi amaçladıkları belli olmayan bir takım öküzler bu işi devamlı olarak yapmaktadırlar. habercilikten bihaber olan bugün gazetesi gibi. bunu nereden vuralım, dini inancından mı, cinsel hayatını araştırıp ifşa ederek mi onun peşindeler. maksat vatandaşın dini duygularını kaşıyarak '' vay ulan kadın hristiyanmış vurun'' zihniyetini harekete geçirmek. bu davarların geçmişten beri veba gibi nesilden nesile aktardıkları bir hastalık.. öteki de başlamış belediye başkan adayı makedon mu değil mi onu araştırıp durur. makedon olsa ne olur olmasa ne olur. sen padişahların annelerinin uyruklarına bak hele.
  sana ne amk neye inanırsan inansın. her partide çeşitli inançtan, çeşitli ırktan insanlar var. var oğlu var.. sen allah' mısın hristiyanı yaratan da allah değil mi? millet ona bakmıyor karnını doyurmanın peşindeyken, bu adam dinsizdir, beriki müslümandır,öteki hristiyandır deyip siyaset yapmanın sonucu ülkemizin geldiği nokta ortada. olay din iman muhabbeti üzerinden milleti manipüle edip pastayı yemek.
  sabahtan akşama kadar kahpe bizans diyerek aşağıladığın cehennemlik gavurlar dediğin hristiyanlar seni almayınca da ''avrupa birliği bizi almıyor. kahrolsun kafirler, kahrolsun gavurlar'' diyerek gav gav ötüyorsun.
  sen şu anda gavur, cehennemlik hristiyan diye küfür ettiğin insanların tarihiyle dolu bir ülkede yaşıyorsun. '' osmanlı roma'nın devamıdır'' gerçeğini bildiğin halde fatih sultan mehmet'in bile dokunmadığı zarar vermediği bir tarihi miras üzerinde yaşayan dingolar bir hristiyan düşmanlığı bir din düşmanlığı üzerinde malı götürme peşindeler. ve tarihi yapıların yanına yamuk yumuk kulübeler alış veriş merkezleri yaparak tarihi tahrif ederek.
  not: insanların dini etnik kimlikleri üzerinden gösterilmesi ya da dini kimliğini açıklamaya zorlanması anayasaya aykırıdır.
  ... kurtkedisi