1. 158.
    Bir insanı serbest bırak...

18 yaşına kadar hiçbir dinden bahsetme...

1 kişi bile islamı seçmez.

O kadar söyleyeyim...
    1 -1 ... mavi huydur bizde
  2. 157.
    Eğer hakiki islam'ı bulabilseydim hiç kaçırmaz olurdum. islam tam manasıyla benim manevi dünyamı karşılıyor.
    ... nuribeyebirun
  3. 156.
    (bkz: cat stevens).
    (bkz: yusuf islam).
    yok kesinlikle olmazdım.
    ... indigo knight
  4. 155.
    Elbette ki Müslümanlık doğru bir dindir ancak
    Ben arada kalırdım gibime geliyor ama büyük ihtimalle çoğunluk cinsel hayatta özgür olduğu için günah sevap kavramı ile ilişkisisiz olduğu için bayıla bayıla Hristiyanlığı seçerdi.
    6 ... lucianus
  5. 154.
    2 sini de gördüm.

Sonuçta okuyarak istediğini seçen adam saygı duyarım. Din aile mirası değildir.
    ... portatif
  6. 153.
    Kız olsaydım ve araştırdığım ilk konular hadis olsaydı olmazdım. Çünkü kadınlarla ilgili birçok hadis bildiğiniz üzere pek olumlu intiba bırakmıyor insanda.
    ... mutedilyobaz
  7. 152.
    Müslüman olarak tüm dinleri araştırdım ve gerek tüm kutsal kitaplar ve doğu dinleri, budizm, şintoizm ve hinduizmi araştırarak islamda karar kıldım.

Eğer hristiyan ya da bilgiye ulaşabilen bir toplumda illa ki islamı seçer doğru yolu bulacağımı düşünüyorum.
    ... yakuza ibrahim
  8. 151.
    Olurdum.
    ... mutluluk madeni
  9. 150.
    Ters önerme olarak müslüman doğsanız hristiyan olur muydunuz?
    Eee ülkenin %99’u müslüman zaten, sen hiç etrafında sonradan hristiyan olan birini gördün mü?
    Millet olsa olsa ateist, deist oluyo bu zamanda.
    1 ... blacksewen
  10. 149.
    Olurdum diyen net yalan söylüyor. O zaman da hristiyan yobazı olur. Bu Afganistan da ki bedevilere haçlı seferi yapalım diye bağırırdınız.

Fanatizmin en büyük açığı da bu. Ben şu ırka mensubum başka ırktan doğsam eski ırkıma köle olurdum ya da şu dine mensubum başka dinde doğsam dinimi bulurdum. Hadi lan ordan.

Sen ingiliz olsan ingiliz ırkçısı hristiyan olsan koyu Katolik olurdun.

Saygılar...
    2 -1 ... uzay muhtari