1. 1.
  Hristiyanlikta barbarlik yoktur, dinini yaymak istedikleri icin katliama ugramalari vardir gavur diye asagilanmalari vardir. Onlari barbar olarak algilama sebebiniz sozde hristiyan bati avrupalilarin orta ve yakin cagda yaptiklari pisliklerdir. Inanisin isim anlami isa(xristos) un yolundan giden demektir o ise tanrinin ogul yuzu dur yapmayin bu inanis nasil barbarca olabilir ki;
  1 -12 ... arxaggelou
 2. 2.
  Kızılderili katliamları, engizisyon, haçlı seferlerinde olanlar, human zoo, afrikadaki sömürü malum. Ayrıca islam'daki abdest temizlik maalesef hıristiyanlarda yoktur.
  5 -2 ... selia
 3. 3.
  yoktur birbirinden farkları...homosaphien'in en büyük sorunu da bu zaten...kendi türünü öldürmeyi çok seviyor.
  ... keshberfo
 4. 4.
  birbirinden eksiği fazlası yoktur.
  1 ... nardaninciler
 5. 5.
  barbar tanımına bağlı barbarlık roma(n) devletinin ** avrupa ve afrika kabile ve kavimlerini ıslah etmek yada olmazsa yok etmek asimilasyona uğratmak ve devşirmek kullandıkları bir sözcük ..
  yazılı tarihi siz yazıyorsanız haklı olan daima sizsiniz.
  roma(n) devleti de öyle yapmış. en az barbarlar ve vandallar kadar vahşeti yaşatmış..

  şahsi görüşüm tarihte toplu kırma uğrayan ilk grup hristiyanlardır.

  roma devleti sistemli olarak hristiyanları katletmiş ama yok edememiştir sonuçta hristiyanlık da roma'nın yolunda ilerlemiş avrupa ve afrika 'da muazzam katliamlara imza atmıştır.
  avrupa ve afrika dedim haçlı seferlerinde islam bölgesinde , amerika'nın keşfi sonrası amerikan yerlileri ,hatta aborijin ve sonrası afro-amerikanlar sistemli olarak katledilmişler.

  işin acayibi bu bölgelerin çoğunluğunda katledilenlerin çocukları hristiyanlağı seçmişler sistemli olarak kıyıma devam etmişler.

  hala da ediyorlar.

  islam'ın da farkı yok iman et yada öl.
  bırakın eski yüzyılları yazmayı ,21. yüzyılda başta ışid ve terörsit müslümanların yaptıkları geçmişi anlamaya yeter.

  sırf hristiyanlık değil veya müslümanlar.
  çok tanrılı dinlerde barbarlığın yükselişine katkı sağlamışlar ,örneğin aztek denilen meksikanlar ..

  kolomp öncesi amerikan nüfusunu sistemli olarak yok eme aşamasına getirdiler,eğer amerika keşfedilmese idi (*???) belki de meksikanlar amerikan nüfusunun tamamına yakınını yok edeceklerdi.

  keza moğollar.

  barbarlık böyle bir şey , maalesef..
  6 ... baris hemen simdi
 6. 6.
  Hristiyan barbarlığıyla hristiyanların barbarlığını bir ayırın önce. Barbar olan hristiyanlar, Hristiyanlık değil. Adamların kitabında öldürün, kesin parçalayıp mı diyorda barbarlığı dine yamıyorsunuz? Peki ya islam? içinde öldürün, kesin diyen bir kitaba sahip bir din.
  Edit:sabaha kadarda eksilesen, bu kuranın içindeki vahşeti haklı göstermiyor güzel kardeşim.
  2 -4 ... dinsiz kitapsiz kafir
 7. 7.
  bu baslik hristiyanligin musulman dunyasinda taninmadiginin bir simgesi olsun.
  2 -2 ... arxaggelou
 8. 8.
  Aynıdır. Biri taa arabistandan gitmiş ispanyada Hristiyan kesmiş biri taa kalkmış almanyadan gelmiş müslüman kesicem diye tarsus ta dere geçerken boğulmuş bunlar nasıl motivasyonlar amk..
  Ateizm yaycam diye adam öldüren yok amk.
  1 -3 ... vigilante8
 9. 9.
  Aynı bokun farklı tonlarıdır.

  (bkz: kahverenginin 50 tonu)
  1 -1 ... 3nc0r3
 10. 10.
  bozulmuş hristiyanlığın barbarlığının örneklerini kudüs’te, endülüs’te, grnata’da, holokost’ta, amerika ve afrika kıtasının tümünde görebilirsiniz. müslümanların hristiyan ordularını sikkertmesini dedeleriniz size barbarlık olarak anlattıysa bilemeyeceğim, hristiyan tohumu ateyiz.
  3 -3 ... ozzy osbourne