bugün

15 yıl önce bugün öldürülmüştür.
Saygıyla andığım vatansever insan.
cenazesine 200.000 den fazla kişi katılmıştır.
16 yıl önce öldürüldüğü istanbul’un Şişli ilçesindeki Agos Gazetesi'nin eski binası önünde anılmıştır.
görsel
türk'ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan, ermeni'nin ermenistan'la kuracağı asil damarında mevcuttur sözünü söyleyen, fetö'nün öldürüp ergenekoncular yaptığı diye iftira attığı ermeni gazetecidir.

öldüğünde hepimiz ermeniyiz gibi absürt bir slogan atılmıştır. doğuda ermenilerin katlettiği türkleri, hocalı katliamında ölen azerbaycan türklerini, asala'nın şehit ettiği türk diplomatlarını zerre önemsemeyenler bu adam öldü diye hemencecik ermeni oluvermişlerdir.

ölümünün diğerlerinin ölümünden farkı yokken medya, ermeni lan bu üzüleceksiniz ölümüne diye dayattı herkese üzülmeyi, herkes de koyun sürüsü gibi üzüldü ama ölen türklerin adına hepimiz türk'üz diye slogan atılmadı. hatta ölen türkler için içten içe sevindiler...
görsel
Bura Türkiye, geçen haberde dolandırıcılıktan adama 500 yıl vermişler, adaletini sevdiğimini.
Katilini iyi halden tahliye ettiler. Bize de bu utançla yaşamak düştü.

Evet.
Dün vefatının 17. Yıl dönümüydü.
Terör olayıdır, adam suçluysa bu devletin kolluk kuvvetleri var kanun var nizam var sanamı kalmış devletten rol çalmak.
Ermenistan'da bir Türk gazeteci öldürülse herifler 7/24 365 gün bir Türk öldü diye bayram ederler. Burada bir ermeni ölmüş suikast ile utanmasalar ulusal yas ilan edilecek. Al sana ırkçılık. Bu ülkede kürde Ermeniye araba değil türklere ırkçılık var.
Bizim coğrafyanın adam gibi adamlarından biriydi. En öldürülmemesi gereken kişilerdendi. Türkler orda büyük taktik bir hata yaptı.

Adam türkçe konuşuyordu. Türkçe konuşan adamın kim olduğu türkler için önemli demek o. Bi alman kadın demişti onu bana. Türkçe öğrenmek istiyodum, hatta kursa da yazıldım, sonra türkiye 'de türkçe konuşan bi ermeniyi öldürdüler, dedim ki ne uğraşcam lan kargacık burgacık zor bi dili öğrenmekle, nasılsa ben almanım, türkler beni nasılsa hiç takdir etmiycekler, ziktir et dedim, vazgeçtim türkçe öğrenmekten, demişti.
bizim toprağımızda yaşayan gayrimüslüm kesim ondan vatanseverlik öğrenmeliydi.
ülkede kaos oluşturmak için uğraşan kahpeler tarafından öldürüldü!
türklerin zehirli kanı gibi bir söz söylemiş ama sonra tūrklerden özür dilemiş.