bugün

Benim de 3 senedir laptopunu kullandığım markadır. Son 1 yıldır çok fazla mavi ekran aldım. Ama genel olarak anlatıldığı kadar kötü değildir. Diğer markaların laptoplarında da bu gibi sorunlar yaşanır.
Hewlett-Packard Şirketi, merkezi ABD'de Palo Alto, Kaliforniya'da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir.
https://www.ankara-hp.com/
laptop alınmasını kesinlikle tavsiye etmediğim marka. servisi on üzerinden bir iki puanı anca hak eder. şarj olmadığı için servise yolladığım laptop 10 gün sonra düzeltilmeyerek eve yollandı. halbuki kağıtlarda bilgisayarın tamir edildiği ve sorunsuz çalıştığı yazılmakta. bugün tekrardan servisi aradım ve çözüm için yeni adaptör yollayacaklarını söylediler. ordan da bi hafta geçer. zaten yaz tatilimde oyun oynuyorum onun da yarısı serviste geçti, yazık.
Acer markasından laptop kullanıyorum, denemedim. Kullanan tanıdıklarım memnun olduklarını söylüyorlar.
çok fazla bilgisayar başında zaman geçirmeyen biriyseniz sorun çıkarmaz kullanışlıdır.
10 yıllık compaq presario cq56 vardı. ömrünün son 4 senesi benimle geçti. öyle bir bilgisayardı ki oyun oynarken sol elime eldiven takmak zorunda kalırdım ve sayesinde kışın en çok benim odam ısınırdı. kendi ayrı adaptörü ayrı ısınır doğalgaz faturamızı desteklerdi.
herkesin bilgisayar markası olarak bildiği bu başlığı biz havacılar yüksek basınç olarak isimlendiririz.
güncel Önemli Başlıklar