bugün

erkeği zor durumda bırakacak istektir. erkek bir zaman sonra bakar ki sevgili bulamıyor hemen yavşar.
G. K. K. olayı, yani Gönül kaçanı kovalar.
hayata karşı bakış açınızı değiştirir.
kabul edilmelidir çünkü her ne olursa olsun nefes alıyor bir kere.
o da yok biz ölelim en iyisi.
her zaman reddedilen taraf olarak bizlerin reddetme konusunda pratiğimiz olmadığı için zordur. mazallah durum evliliğe kadar gidebilir.
sevgili olsa yine iyi evlen benimle nedir kardeşim ? çocuk istiyorum senden ne demek ? ha bi dur. çocuk da kariyer de yapamam ben. olmaz.
olamaz. nefes alamıyorsa nasıl sevgili olmak isteyecek ki ?
eğer kız yakın arkadaşınızsa sizi çok bok bi durumda bırakır..mümkün olduğunca onu kırmadan reddetmeye çalışırsınız ama naparsanız yapın araya mesafe girmeye başlar..eskisi gibi olmaz aranız,görünürde hiçbir problem yok gibi görünse de muhabbet resmileşir..kız sevgili yaparsa garip bişekilde eskisi gibi olmaya başlarsınız tekrardan..
Başa dert istemeyen erkek kabul etmez.
Hayatımın yüzde 80'i bunları kibarca reddetmek ve kalplerini kırmamak üzerine geçti breh. Kalan yüzde 20`sini kırmızı tuborg içerek geçirdim zaten. Neyse, yani biz erkekler reddedilince vuhh, zıboşş, dıruşş diye ses çıkıyor baya üzülüyoruz valla. Ama kız hanım kızlarımızı kibarca reddetmeye çalışmak lazımdır. Onlar incedir, güldür ve ma çiçektir. Olan bize olsun.
Su aralar basima gelmis seydir.
Erkek kısmı kolay kolay hayır diyemez sevgilisi yoksa.
Eğer sizi gerçekten sevdiğini düşünüyorsanız evet deyin. Size değer vermeyenlerin peşinde koşup gururunuz incineceğine size değer veren biriyle birlikte olun. Zamanla siz de seversiniz.