bugün

lisede, üniversitede ara ara halı sahaya sizi seyretmeye gelen kızın önünde futbol oynamaktır. böyle daha bir dikkatli oynarsın, dar alanda kısa paslar yaparsın, ara ara kızın olduğu tarafa kaçamak bakışlar atarsın, terli saçlarını düzeltirsin, ahenkle dalgalandırırsın, hatta abartıp röveşata yapan ve götünü bu uğurda kıran arkadaşlarım bile var benim. evet.
o an zidane'sındır. bütün barnebeu ayağa kalkmış seni izlediğinden en afili hareketleri yapmalı, en güzel pası vermeli, en güzel golü atmalısındır.
gol attığın anı kelimeler tanımlandıramaz.
kız olsun yeter hoşlanılması gerekmez. içimizden adeta messi çıkar. ama ben kaleciyim. içimde neuer çıkıyor.
bi de kutu kolayla yapılan versiyonu var bunun. deneyin süper oluyo.
ben maça hep formayla başlayıp fanilayla devam ettiğimden güzel olmayan durum.
10xcombo almış sabri gibi hisseder kendini erkek kişisi.
kasıla kasıla oynamaktır. halbuki ne kadar gülünç olduğunu bir bilse daha yapmaz.
evet değerli dinleyenler, berkecan topa gelişine vuruyor ve top beş minare boyu farkla sahanın dışına kadar gidiyor.
berkecan takım arkadaşları tarafından götüne yediği tekmelerle kaleye kadar uğurlanıyor...
ve bozuntuya vermemek için, kızarık suratına oturtmaya çalıştığı zoraki tebessümle eldivenlerini giyiyor...

o berkecan düşünüyor...
benim de bir vuruş stilim olsa, ben de gol atsam, kızlar beni de gösterse yanındakilere...
baba ben niye bir boka yaramıyorum, benim niye ayağım götüme dolanıyor...

şeklindeki sonuçları da ortaya çıkartabilecek hededir....
karizma yapıcam diye götünü zorlamak, ama kötü günündeysen bititiğin andır.
güncel Önemli Başlıklar