bugün

sonra garsondan dayak yersiniz .kızda garsona kalır
acizlikten başka bir şey değildir. kızı etkilemek için elindeki tüm kozları kullanmasına rağmen bir sonuç elde edememiş kişinin son çırpınışlarıdır.
hak ediyorsa haktır.
gayet güzel bir yöntemdir. evet.
Kesinlikle aksaklik gidermek amaci tasimaz. Mekan calisanlarina boyle konusan gotoglanlarinin sayisi hic de az degildir. Garsonu azarlarken, uc kurusluk varolusunu da ortaya atar.
seviyesizliğin kendisidir. evet.
Yanındaki o kız için çok iyi bir anekdottur. O tipin ilerde ona yaşatacaklarının bir nevi fragmanıdır.
işi bilmiyorsunuz beyler, ufkunuz çok sınırlı. Hoşunuza gitmezse direk patronu çağıracaksınız garson geldiğinde sen benim dengim değilsin patronunu çağır diyeceksiniz. Patron geldiğinde ona anlatın derdinizi, bağırın çağırın.
yaninizda hoslanilan kiz olmasa da yapilmamasi gereken bir durumdur. ola ki yaninizdaysa ASLA yapilmamasi gereken bir durumdur. okuzluge gerek yok.
Kıza karşı hava atıp bak erkek gör demenizi sağlar. Evet.
Ben yanımda görsem döverim o adamı. Valla ciddi ağzını burnunu kırarım net yani.
Şerefsizliktir, orospu çocukluğudur. Empati kurun ve yapmayın.
Alenen terbiyesizliktir. Bunu yapan adamım diye dolaşmasın orta yerde. Onu bırak benim yanımda bir kadın da garsonu tersleyemez. izin vermem fena bozarım. Çünkü Bu da erkeği sayınsamamaktır. Yanındaki adama hakarettir. Adam yerine koymamaktır.
--spoiler--

-Fatih!
+Efendim recep abi?

--spoiler--
Birisi benim garsonumu azarlayacak haaa.

Yakarım ulan. Kızdan once mekan sahibinin senden hoşlanması gerekecektir .

Tabi adamsa..
garson da kahvenin içine eder getirir.
garsonun oğlana (esas oğlan) okkalı bir kafa atması ile sonuçlanır.
Bunu yapan adamdan, bu hareketten etkilenen kızdan hayır gelmez. Gerçi birbirini bulmuşlar. Ellemeyin ne halleri varsa görsünler.
itici bir harekettir. Lakin aynı garsona ben de kızmışsam işler değişir.
Şerefsizliktir. Haysiyeti olan kız o an bunu yapan salağı azarlayıp kalkar o masadan.
aynı masada bulunduğum bir erkek yanımda bunu yaparsa o masayı terk ederim. emekçiye saygısı olmayan erkekle asla beraber olamam. hele hayattaki tek başarısı zengin bir ailede doğmak olan bir burjuva puştuysa.
sözde otoritesini, gücünü kullanarak sözünü geçirebileceğini karşısındaki kıza ispat etmeye çalışan zavallının tekidir.
ayy ben kız olsam ne kadar sert ve haşin bir erkekk derdim ve ben de ondan hoşlanırdım.
Yapılması gerekendir. Kız ne kadar haşin bir erkek olduğunuzu görmelidir. Evet
eğer kız hippiyse hoşlanır. düzgün biriyse siktiri çeker, net.
güncel Önemli Başlıklar