bugün

varmış böyle bir ihtimal.
zor ihtimaldir, daha söylemeden az konuşmaya başladık, söylesem hepten gidecek.
para - yakışıklılık düzleminin neresinde olduğunuz ile alakalıdır.
gerçekleşmesi yüzde bir bile olsa heyecan yaratır. iddaa da artı yedilik maç hiç mi yazmadınız yani?
Deşme o yara yın amına goyim. (bkz: yok öyle biley)
sizi umutlandırır. cünkü ; ihtimal bile başlı başına bir nedendir. yazar notu: dertsiz başınıza dert almayın. *
aynı kitabı defalarca okuyup her seferinde farklı bir son beklemek gibi bir şeydir.
at adamların gerçek olma ihtimaliyle aynıdır.
onlar da bir insan dedirtir. korkmadan konuşmak, içten geleni söylemek gerekir. merak etmeyin terslenmezseniz.

eğer seçici iseniz asla söyleyemezsiniz, içinizden seversiniz.
(bkz: uzak ihtimal) * *
eğer yakışıklı değilsen çok zordur heleki kadın erkek oranı bu kadar düşük olan bir yerde gerçi kime aşık olduğunada bağlı.
%12.8 olandir. olasiliksal bilgidir.
sürtünme katsayısına bağlıdır.
%1 bile değidir.
%41 olduğuna inaniyorum.
işe onun yumuşak götünü kaldırarak başlarsanız %000.1 dir.
(bkz: kalp kalbe karşı)
platoniğe bağlamadan acilen harekete geçilmelidir. uzaktan bakarak olmaz kardeşim, zamanla takıntı haline gelir daha çok yıpratır adamı.
tüm samimiyetimle söylüyorum çoktur canlar, gidin kanuşun; çakmak isteyin, fikir isteyin, yeterki konuşmak isteyin ve konuşun.
matamatiksel olarak 2 olasilik var evet veya hayir bu da demek oluyor %50
Amma velakin is eyleme dokulunce matamatik sokmez.
sorunun cevabi seviosan git konus.
(bkz: matamatik dersinde sözlüğe girmek)
bakışlarını hareketleriyle çarp tiriplerine böl. Sonuç çıkacaktır.
ihtimal yüksektir hatta çok yüksektir ama önemli olan açılmaktır. Başıma geln bir olayı anlatayım 10. sınıfa giderken bir kızla tanıştım 12. sınıftı işte çok hoşlanıyordum çok da iyi bir kızdı muabbet sohbet derken sinemaya kafelere gitmeye başladık. iöimden bir ses onunda bana karşı boş olmadığını söylüyordu ama cesaretim içimdeki sesi dinlemedi açılamadım bir türlü seneler geçti üniversiteye gitti ben giderken bile söyliyemedim. Şimdi hala düşünüyorum acaba açılsamıydım diye ama olmadı. Ama ihtmal vardı söylemessen ihtimal her zaman 0 ama söylersen bir ihtimal daha var .