bugün

Allah dedirtir.
-askim sinemaya gidelim mi?
+sanki izlicez amina koyim.
beni mutlu etmez zira mide bulanma huyum var gerçi geçen gittiğimzde bir şey olmadı ama yusuf yusuf yani. direk ya kızın yanında kusarsam diye düşünürüm
Rüyamda görsem inanmam diyeceğim hadisedir. "Ya rabbim, sen uludağ sözlükteki tüm yazarlara bu hadiseyi yaşamayı nasip eyle!" Amin.
malesef ki kendileri türkiyede yaşamıyordur.
Derhal bir binanın tepesinden atlayıp uyanılması gereken rüyadır.

(bkz: Rüyadan uyanma yolları)
-sinemaya iki biletim var.
+harika, ne zaman gidiyoruz?
-sen gelme lan ayı.
Her zaman beklenildiği gibi olumlu sonuçlanmaz. evet benim böyle saçma şeyler başıma geldi.
Muhtemelen Şişmandır ve iki koltuğa ancak sığıyordur.
alacakaranlık'a gitmek istiyorsa, gitmemek lazım. (bkz: girl movie)
Söylenen kişiye Abdurrahim Albayrak'ın Bordeaux maçındaki gol sevincine benzer bir mutluluk patlaması yaşatabilecek durumdur. Kişi bu esnada tuhaf sesler çıkarabilir.
himmm.sinemayi belese getirdik fikri olusur.saka lan saka hatunla birlikte vakit gecirme fikri aklini basindan alir.saglikli dusunemessin.
yalan lan yalan!! reklamcı yalanı o..
hayatta öyle bir şey olmaz.
bedava bilete odaklanmak gerekir.
insanı heeble hübele gaba gudu lap lup vs... şekilde saçmalatacak bir olaydır...
insan bi donakalır sonra 'ooolluurrr' der ve mutluluk hissi sarar ardından kızın neyse berkecanla gidiyim demesiyle kapak olunucak andır.
anlık kalp krizine neden olabilir.
hoşlanılan kızın yanınıza gelip ''sinema için iki biletim var istersen beraber gidebiliriz'' demesi durumudur. ilk başta biraz şaşırılır ve cümle kurmakta zorlanılır, sonrasında olaylar gelişir.