bugün

hoşlanılan kızın hoşlanan kişiden hoşlanmadığına delalettir.
ilerleyen zamanlarda 1000 kişiden tahminen 990'ının 'neden o kadar üzüldüm o zamanlar buna ben, allaalla' diyeceği hadiselerdendir.

fakat bunun büyük ihtimalle böyle olacağı, bir süre sonra olayın böyle yorumlanacağı bunu bizzat yaşamış olan on yüz bin kişi tarafından söylense bile olayı yaşayan kimse o an için buna kesinlikle inanmaz, mümkünü yok. bu bir sürü konuda böyledir. herkes kendi yaşayıp kendi anlayacak, hayat böyle. ama niye böyle bilmiyorum, nerden bileyim?
http://youtu.be/uwwmzFbxRqg gibi durumlar.
yaptığımdır.
artık o aşamadan sonra arkadaş olmak istese de bunun imkanı yoktur. anlaşılarak aranızdaki ilişki kesilir.
ani Psikolojik çökme yaşanır bunu ilk duyduğunda eğer hazırlıklı değilse birey ''Yüzünde Şaka mı lan bu?'' Şeklinde Gülümseme göstere bilir akabinde Sinir Katsayısı yükselir Hoşlandığı kızın hayatını sonlandıra bilir.
(bkz: türkiye gerçekleri)
hemen yan masadaki kızlarla kesişmeye başlamak için büyük bir fırsat.
üzücü bir durum. demek ki o sizden hoşlanmıyor, ve bunu net bir şekilde ifade ediyor. istemiyorsa uğraşmaya değmez, gidin çay demleyin. demlenmesini bekleyin, demlikten çıkan buharları seyredin. sonra doldurun bir bardak, açın pencereyi soğuk havayı çekin içinize. çaydan bir yudum alıp gözlerinizi kapatın, üşüyen ellerinizi bardağın sıcaklığı ile ısıtın. çünkü mutluluk bazen, bir bardak çay kadar basit ve sıcak olabiliyor.
Yurdum erkeği onu aslında istiyor diye anlar.
adama çok pis koyar.
--spoiler--

Ağlama olm Siktir et. sana kız mı yok amk. Hadi batak yapalım.

--spoiler--
olabilir. herkesin başına gelebilecek bir durumdur. verilmesi gereken tepki bir sigara yakıp, gaydiri guppak eminem şarkısını söylemektir.
Doğru olanı yapıyordur.
candan çok sevilen sevgilinin demesinden iyi olabilecek durum. kötünün de kötüsü var.
(bkz: ölmem mi beni daşlara vurun)
lanet olsun o kıza. Benden iyisini mi bulacak derim geçerim.
bu hayatta olmadı , lütfen bir başka reankarnasyon da tekrar deneyiniz .
Sizden menfaati olmadığını yedekte de tutamayacağını anlamıştır. Muhatap olma yeter diyordur.
Bunu diyorsa aslında tam tersidir. hem o kim hayatında istemiyor. haddini bilmeli.
pekte sikimizde olmayan durum. yaşasın mgtow
istemiyorsa zorla güzellik olmaz voltayı alırsın.
(img:#1918214)
Bir daha kararından geri dönmeyebilir. Kimbilir belki de dönebilir. Keşke dönseydi denilecek durum.
Tamam o zaman benim hayatıma geçeriz denilmesi gerekir şaka lan şaka sapık gibi sizi istemediğini bu kadar net söyleyen birinin peşinde dolaşıp karakolluk olmayın.
Bazı insanlar tahammül edemez. Tahanmül edemediği biriyle mubattap olunca öfkeden çıldırabilir.
ne güzel işte. elin hayatında ne işin var. kendi hayatını yaşasana.
sadece hoşlanıyormuşsun, ya aşık olsaydın, ya da evli?