bugün

Hiç bir zaman tek gerekçeyle açıklanamayacak durumdur, binlerce ihtimal içinde herhangi bir şey olabilir, siz ilişkiyi düşünüyor olabilirsiniz ama kimi kız vardır, sizden doğacak çocuklarının geleceği ile ilgili endişelerini bile gözden geçiriyor olabilir.
Yedekleme.
(bkz: back up)
kesinlikle boş bırakılmamalıdır. zaman istemiştir ama aslında istememiştir.
kritik bir zamandadır , sınavı vardır mesela ve bu zamana kadar hiç erkek arkadaşı olmadığı için birtakım korkularıda vardır. Önce sizi tanıdığı için evet deyip bir süre sonra sınavdan sonraya erteleyelim içim rahat etmiyor diyebilir.
sakıncası yok ama o arayı mal gibi geçirmeyin birkaç attack yapın okey.
Bu aklı kendime veriyorum sizde alın.
ileride başlanacak olası bir ilişkiyi soru işaretlerine sürükleyecek olan durumdur. bu ne lan?
sizi kırmamak için söylememiş henüz sevgilisi var ve sizi yedekte bekletiyor arkadaşlar gelmeyin oyuna.
nazlıdır. naz amına koyım başka bişey değil.
başka biri vardır ya çevresinde ya da aklında. O olmazsa size gelecek, olursa yeni bir 'arkadaş kalalım' sendromuna merhaba deyin.
başıma gelen bir hadise dir ama benim ki dahabi kötü çünkü kızın sevgilisi var ben kızın bana yaklaşmasından sevgilisinden ayrılmıştir sanmıştım ama ayrılmamis benim için çok sıkıntılı bir durum.
(bkz: semih şentürk) *
- şimdi kafamda birkaç kişi daha vAR, ONLARI ELERSEM SANA DÖNERiM BEYBi.NiN AÇILIMIDIR. SEVEN ADAM ZAMAN iSTEMEZ.
"fena değilsin ama daha iyi birini bulur muyum diye bir bakayım, olmazsa sana dönerim; sen hattan ayrılma" anlamına gelmektedir.
bu zaman zarfında gözlemleme ve aldatmaya yönelik bir eğilim gösterip göstermeyeceğini anlama süresi.
bu bir savaştır ve kazananı asla olmaz.
sizden hoşlandığını kesin olarak bilemeyeceğiniz için; mantıklı düşünüp iki kişi arasında kaldığını düşünmeniz daha doğru olur.
Başka birinden de hoşlandığını , onun hoşlanıp hoşlanmadığını anlaması için istenilen bir zaman olduğu nettir efenim.
herşey olabilir.

(bkz: stepne)
ön elemeyi geçtiğinize delalettir.
diğer adaylarla birlikte başarılar.
ilk yarıyı önde kapamaktır. Ama unutulmamalıdır ki futbol 90 dakikadır.