bugün

insanı derinden yaralar. bu soruyla karşınızdaki insanın aşırı muhafazakar biri olduğunu fark edersiniz.

gerçi sorsun. bu soruda ne gibi bir art niyet olabilir ki. müslümanız sonuçta. hiç olmazsa cuma namazlarını kılalım değil mi.
hoşlanılan kızın gerici olduğunu gösterir.

hayır gidiyorsam beni daha çok mu seveceksin?
hemen bir çıkar aranmamalıdır, kız sadece o anlık sorar ama karşısındakinin tepkisinden tespiti yapar hemen.
cuma günü bi yere gidip gitmeyeceğinizi merak etmesidir.
Mezhebinizi yoklar ona göre davranır. Belki gitmeyenini arıyordur.
hafif olan bıyıklardan cemaatçi olup olmadığını kestiremeyen kızın sorusu.
para borcun varsa beraber öderiz.ama namaz borcun varsa bana yaklaşma diyen.mümin kızdır.
kız bir soru ile kendini korumaya almak ister eğer gitmiyorsanız bu adam ateist beni ziker falan korkusuyla ayrılabilir.
dinciyse çocuk,kedi,köpek de sikiyordur diye düşünüp önlemini önceden alan kızdır.
benimki bir kere sormuştu amk tam cuma vakti mesajına verince cumaya gitmiyor musun demişti ben de cuma bana gelsin ehuheheuhe diye yanıtlamıștım bu da böyle bir anımdır.
@sturbucks boy ulan anasını domaltıp siktiim. Amk peçete artığı aptal. Cumaya gitmek çomarlıkmı oluyor be anasını siktiğim? Senin dedelerin 5 vakit namaz kılıyodu belki ne ara götün kalkdıda namaz kılmayı çomarlık görüyosun? Siz kasıntı aptalların tekisiniz. Kızlar için götünü veren aptal cool olma çabalarında aptallar. Siktir git sturbucksta babanın parasıyla mocha iç. Amk soysuzu anca öyle cool olduğunuzu zannediyosunuz. sistemin döngüsü aptal et parçası.
@exambin orospu çocu bu lafı anca burada edersin. korkak orospu çocuğu. kedi köpek değil belliki senin ananı sikmişler o yüzden bu kuyruk acısı.
@at gözlüğü ananda bana gelsin yoruldum ben ona gitmekten.