bugün

insanın feleğini şaşırtan anlardır.
hoşlanma boyutuna göre değişir. aman neyse de diyebilirsin; lanet olsun o kazmanın yerinde ben olmalıydım da... insanı hayata bile küstürebilir, tehlikeli bir durumdur.
Kısa süreli şokla beraber insanı bir süre çöküntüye uğratan babam ve oğlum filmini andırıp açaydım kollarımı gitme diyeydim dedirten vahim bir durumdur.
bu durumda 2 tribe girilir. birincisi arabesktir istersen nikah şahidin olurum tribi... ikincisi ise gerekirse o nikah masanına bomba koyar ama yinede sizi birbirinize yar etmem tribidir... bence ikinci tutumda o kızı geri kazanma şansınız da ha fazladır...
hoşlanılan kız hoşlanan kişiden habersizse (ki öyle görünüyor) gayet normaldir artık bir yerden çıkmaya başlaması lazımdı.
(bkz: ha siktir)
çocuğa şanslı ibnetor denir, başka kız aranmaya başlanır hoşlanmak için.
(bkz: geç kalınca mahmut neylesin mahmut demişler)
erkeğin geç kalma durumudur. varsa gönlün, koyduysan gözü, beklemeyeceksin. keşke demekten iyidir. yoska avel avel ortada kalırsın.
eğer yunan mitolojisi gibi tantılar ve tanrıçalar olsaydı kişi sayısı ve kişiler belli olsaydı evet bu gerçekten hayal kırıklığı olabilirdi...ama kimse ne tanrı ne tanrıça hepimiz birer organizmayız ölüyoruz...bunları hesaba katıcak olursak ölümsüz değilde ölümlü olduğumuzun bllincine varabilirsek eğer bir insan için üzülmek tamamen bizim egomuzun sorunu olur.
tabikide hoşlanılan kızın sevgilisi brad pitt bile olsa bok atma durumu vardır, ama hatun senin ondan hoşlandığını bile bile gider at hırsızının tekiyle çıkar , sende dersin " bu garı milletinin heç aklı yoğğ aq " die...
(bkz: bekleyen derviş muradına eremeden gebermiş)
(bkz: olur öyle)
-biz buğrakancanhan'la çıkıyoruz kamiiilll
+ben de dama çıkıyim.
"hayatın ne kadar ibne olduğunun anlaşıldığı anlar listesine bir numaradan giriş yapabilir kanımca.."

ulan boku niye hayata atıyorsun mal, zamanında sen açılaydın kıza böyle olmazdı..

(bkz: otun bokun suçunu hayata yüklemek)
batsın bu dünya demek gelir içinden ama iş işten geçtiği için kendini içkiye verir.
bu durumlarda kullanılan başlıca cümleler
-telefonunda arabesk şarkı var mı?
-akşam içmeye gidelim mi?
3 günlük tribin geçtiğinden sonra ki kurulan ilk cümle
-memlekette başka kızmı yok bana?
ve genelde hayat kaldığı yerden devam eder
çoğu erkeğin başına gelen talihsiz olay.

platonikse daha da feci durum. sen nasıl açılacağım diye düşünürken kız başka biriyle çıkmaya başlar. minibüste sen, o ve çıktığı eleman vardır. gözünün önünde el ele tutuşurlar, bir şey yapamazsın. minibüsten inersiniz çocuk kızı belinden çekip yanağına kocaman bir öpücük kondurur, malak malak bakarsınız. sen, kızın saçının teline dokunmak için neler vermezken herifin biri şap şup kızı öper. hayat böyle işte mına koyayım.
insanı yıkan bir olay... Elden birşey gelmez!
(bkz: bir kızı bin kişi ister bir kişi alır)
kız köküne kıran mı girdi arkadaşım. Sana kız mı yok ?
geçen sene ortam dolayısıyla da olsa arkadaş olduk, konuştuk, kızdan gerçekten hoşlandım. ama senenin son günleriydi finallerle boğuşurken bir atılım yapamadık.

facebook'tan takip ediyorum ne yapıyor ne ediyor diye. bu duyguyu korursam seneye benimsin dedim. ayıyım evet. işin şakası kafaya koydum konuşucam ilk hafta hatta dedim kendi kendime..

yaklaşık 15 dakika önce başımdan aşağı kaynar sular döküldü.

abi çocuğu da görseniz, ne çocuğu amk şişman göbekli adam amk. nasıl sinirlendim ya. nerden bulmuş bunu bu şimdi.

"yine dış görünüşe vuruldun gabrielbatistuta17 olm, içi pertmiş kızın bulduğu tipe bak" diye avutuyorum kendimi.

gene kaybeden ben gene kapının önü gözüktü ismail abiye.

üzücü olay.

edit: abi bu nedir, bu entry - oyları alıyorsa gideyim ben "bayanlardan özür dileyerek yazıyorum" am göt meme li başlıklar açayım o zaman ya çok pardon.
insanı dumur eden olaydır.
hoşlantı büyük bir aşka yada büyük bir nefrete dönüşür.
insanı yerle yeksan eden durumdur.